Szkoła europejska zaprasza do zapisów na studia podyplomowe na kierunkach związanych z ekonomią. Bogata oferta edukacyjna kierowana jest do studentów z całego kraju.

Szkoła europejska zaprasza do zapisów na studia podyplomowe na kierunkach związanych z ekonomią. Bogata oferta edukacyjna kierowana jest do studentów z całego kraju.

Dla kogo?

Studia podyplomowe w dziedzinie ekonomii to doskonały sposób na poszerzenie swojej wiedzy i podniesienie kwalifikacji. Pracodawcy bardzo doceniają tego rodzaju inicjatywy, często też sami współfinansują naukę. Dzięki temu pracownik może wyspecjalizować się w konkretnej dyscyplinie, a tym samym jeszcze lepiej wykonywać swoje zawodowe obowiązki.

Studia podyplomowe to także świetna propozycja dla osób, które planują przekwalifikowanie i zmianę kierunku rozwoju swojej kariery zawodowej. Kończąc je, mogą zdobyć wykształcenie umożliwiające podjęcie pracy w zupełnie nowym zawodzie.

Program studiów

Programy wszystkich studiów podyplomowych są opracowywane we współpracy z praktykami nauk ekonomicznych oraz ze specjalistami w dziedzinie rekrutacji. Dzięki temu są na bieżąco dostosowywane do zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. Osoby, które zdecydują się na studia podyplomowe mają duże szanse na znalezienie zatrudnienia już w trakcie studiów. Są też doskonale przygotowane do samodzielnego poszukiwania pracy, a pracodawcy cenią sobie ich aplikacje.

Karda

Podyplomowe studia ekonomiczne w Szkole Europejskiej są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Tworzą ją przede wszystkim utytułowani pracownicy uczelni. Większość wykładowców to praktycy, którzy swoje zajęcia wspierają przykładami z życia. Oprócz tradycyjnych wykładów i ćwiczeń, w ramach studiów odbywają się różnego rodzaju warsztaty i dyskusje, które pozwalają na bardziej szczegółowe zgłębienie poszczególnych zagadnień.

Dlaczego warto?

W Szkole Europejskiej do dyspozycji studentów są nowoczesne, dobrze wyposażone sale. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, co stwarza doskonałe warunki do nauki. Wykładowcy służą pomocą i wszechstronnym wsparciem również po zajęciach.
Najważniejsze jest jednak to, że studia podyplomowe poszerzają horyzonty studentów. Otwierają zupełnie nowe możliwości, nie tylko w życiu zawodowym. Pozwalają na zawieranie nowych znajomości i nawiązywanie kontaktów biznesowych.Umożliwiają ciągły rozwój, który jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania człowieka. To doskonały sposób na rozwijanie swoich zainteresowań i poszerzanie wiedzy w ściśle określonym kierunku, niekoniecznie związane z pracą zawodową.