Wyobrażasz sobie połączone sieci telefoniczne bez głównego operatora, jakim jest centrala telefoniczna? Zapewne nie byłoby możliwe, aby bez takiego urządzenia poprawnie działała jakakolwiek sieć.

Zwłaszcza w tych czasach, gdzie telefon czy komputer to tak naprawdę narzędzie, bez którego nie może obejść się już żadna firma. Nie ma znaczenia czy mówimy o dużej korporacji czy stosunkowo niewielkiej rodzinnej firmie. Przedsiębiorstwo rozwija się, przybywa pracowników, stanowisk, a co za tym idzie – telefonów. Dlatego też okazuje się, że niezawodna centrala to ważny element dobrego funkcjonowania zarówno mniejszych jak i wielkich korporacji.

Innowacyjne rozwiązania

Podstawową zaletą jest realizacja wszystkich połączeń telefonicznych w Twojej firmie za pośrednictwem sieci IP. Dzięki temu możesz obniżyć koszty połączeń telefonicznych. Linia ta działa wewnątrz firmy i łączy ze sobą różne centrale. Te z kolei umożliwiają wykonywanie i odbierania połączeń. Rozwiązanie takie może być zastosowane w zasadzie wszędzie – w tradycyjnych liniach ISDN albo, jako uzupełnienie do wykorzystywanych już łączy tego typu. Dzięki temu otrzymujesz elastyczne rozwiązanie, które z pewnością usprawni komunikację pomiędzy pracownikami w Twojej firmie.

Usługi dodatkowe

Jeśli interesują Cię inne rozwiązania, to bez problemu można je wdrożyć. Istnieje również możliwość realizowania połączeń telefonicznych poza firmą wraz z ich identyfikacją. Możemy, zatem rejestrować połączenia, które wykonujemy i te, które przychodzą do firmy. Ponadto masz do dyspozycji tzw. wirtualny fakt, dostęp do bilingu. Może również zażyczyć sobie wykonywanie połączeń na numery specjalne 801, numery zagraniczne oraz numery złote i srebrne.

Profesjonalna pomoc

Wiesz już, jakie są zalety posiadania własnej centrali. Jeśli nie wiesz, jaką centralę wybrać do Twojej firmy, skontaktuj się z firmą APS. Pomogą Ci nie tylko wybrać odpowiedni model, porównają je z kilkoma produktami, producentów wiodących na rynku marek. Poza tym udzielą niezbędnych informacji. Otrzymasz oprogramowanie i w wsparcie w zakresie obsługi urządzenia. Firma APS jest również serwisantem takich marek jak: Panasonic, Slican, Platan. Dzięki otrzymasz pełną pomoc w przypadku awarii.

Przedstawione zalety centrali telefoniczny niewątpliwie przekładają się na wygodę użytkowania. Z drugiej strony oszczędzasz mnóstwo pieniędzy na połączenia telefoniczne. Zatem wszelkie wydatki na wspomniane urządzeni zwrócą się w naprawdę krótkim czasie.