Espumisan

Miewasz problemy z układem pokarmowym? Męczą Cię uporczywe wzdęcia i gazy, którym trudno zapobiec? Jeśli tak, to musisz koniecznie zadbać o swoje jelita i znaleźć sposób na wyeliminowanie lub chociaż złagodzenie tych nieprzyjemnych dolegliwości.

Wzdęcia potrafią bardzo uprzykrzyć życie. Nie dość, że ograniczają spożywanie pokarmów i występują często wraz z bólem i kłuciem brzucha, to także powodują napięcie brzucha. Uczucie pełności przez większą część dnia lub po zjedzeniu posiłku jest skutkiem nagromadzenia się zbyt dużej ilości gazów w jelitach.

Jeśli odczuwasz takie dolegliwości, to od razu powinna Ci się zaświecić czerwona lampka. Możesz cierpieć na zespół jelita drażliwego lub zwykłe problemy trawienne. Wzdęcia powstają też na skutek nadmiernego stresu oraz szybkiego jedzenia połączonego z połykaniem dużej ilości powietrza.

Co robić, aby się pozbyć dokuczliwego problemu? Konieczna jest dobra dieta i ruch, dzięki któremu usprawnisz perystaltykę jelit. Bardzo ważny jest także dobrze dobrany lek, pomagający zwalczyć lub osłabić uczucie pełnego brzucha i inne, przykre objawy.

Takim środkiem jest tradycyjny Espumisan, stosowany z powodzeniem przez wiele osób. Stosuje się go w leczeniu objawowym wzdęć oraz podaje pacjentom przed przystąpieniem do badań jamy brzucha, a także po zabiegach. Skutecznie zwalcza zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Espumisan dzięki zawartości odpowiednich składników wpływa na szybsze pękanie pęcherzyków, nagromadzonych w treści pokarmowej, a także znajdujących się w śluzie. W wyniku tego gazy zostają uwolnione, wchłonięte przez ścianę jelita i wyeliminowane przez perystaltykę jelit.

Espumisan możesz nabyć pod postacią kapsułek, saszetek z granulkami i kropli doustnych. To bezpieczny i skuteczny lek, który nie wchłania się z układu pokarmowego oraz nie wchodzi w interakcje z innymi preparatami. Nie zawiera cukru, dlatego mogą go przyjmować także diabetycy.