Gripex

Przeziębienie może przybierać różne formy – lżejsze, cięższe, z katarem, kaszlem czy gorączką. Każda z tych dolegliwości potrafi skutecznie uprzykrzyć życie i nie pozwala zająć się w pełni codziennymi obowiązkami.

Gorzej, gdy dopadnie Cię grypa, trzeba walczyć z nią szybko i skutecznie, aby nie borykać się później z różnego typu powikłaniami. Niestety wiele osób bagatelizują ją, traktując jako zwykłe przeziębienie. Niezależnie jednak, jaka by to nie była infekcja, o jakim przebiegu, należy wzmocnić odporność swojego organizmu, dzięki czemu osłabisz przebieg infekcji. Organizm będzie potrzebował więcej minerałów i witamin, aby skuteczne reagował na atakujące go patogeny.

Na rynku farmaceutycznym sporo jest leków bez recepty, radzących sobie z różnymi wirusami. Wśród nich bardzo ważne miejsce zajmuje Gripex, stosowany już przez dużą liczbę ludzi. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ jest to preparat skutecznie zwalczający takie objawy przeziębienie jak: gorączka, katar, dzięki swoim właściwościom przeciwbólowym, przeciwwirusowym i przeciwzapalnym. Składają się na niego trzy składniki aktywne, a wśród nich słynny paracetamol, które uderza jaz potrójną siłą w źródło infekcji.

Stosując ten lek, zwalczysz lub osłabisz katar, gorączkę, ból gardła, ból kostno-stawowych. Pozbędziesz się uporczywego kataru, udrożnisz nos, złagodzisz kaszel i zaczniesz swobodniej oddychać oraz inne objawy grypy i przeziębienia.

W celu uzyskania lepszych rezultatów zażywaj 1-2. tabletki 3-4. razy na dobę. Natomiast dzieci do 12. roku życia powinny przyjmować 1 tabletkę 3-4r razy na dobę.

To najpopularniejszy lek wykazujący kompleksowe działanie przeciw grypie i przeziębieniu. Do wyboru masz kilka wariantów preparatu oraz w saszetkach HotActive Forte (maksimum składników aktywnych). Substancje zawarte w tym leku, szybko wchłaniają się z układu pokarmowego, dlatego działanie jest niemal natychmiastowe.