Forbes publikuje listę 100 najlepszych firm, które swój model biznesowy opierają na usługach cloud.

Cylance znalazł się na liście Forbesa 100 najlepszych, prywatnych firm na świecie, które oferują usługi oparte na chmurze. Firmy z zestawienia Forbesa zrewolucjonizują sposób w jaki dociera się do klientów. Tego typu usługi pozwolą przeprowadzić cyfryzację przestarzałych procesów biznesowych i spowodują rozwijanie unikalnych wartości produktów dla partnerów. Bez wątpienia wszystkie firmy z listy TOP 100 redefiniują przyszłość dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Cylance jest jedyną firmą, która oferuje prewencyjne podejście do kwestii cyberbezpieczeństwa. Powstrzymuje zaawansowane zagrożenia i złośliwe oprogramowania w najbardziej narażonym punkcie czyli stacji końcowej.

Cylance bada DNA każdego kodu przed jego wykonaniem na końcowej stacji roboczej w celu wykrycia i zapobiegania innym zagrożeniom, przy jednoczesnym wykorzystaniu niewielkich ilości zasobów systemu związanych z oprogramowaniem antywirusowym przeznaczonym dla punktów końcowych. Cylance jest zaprojektowany do funkcjonowania z innymi rozwiązaniami firm trzecich, które są obecnie lub będą wdrażane w przedsiębiorstwach. Rozwiązanie jest dostępne w ofercie firmy vida.pl, która jest dystrybutorem i integratorem rozwiązań z zakresu IT oraz właścicielem sklepu internetowego z antywirusami eset nod32sklep.pl

Obecność firmy Cylance w zestawieniu Forbes świadczy o wzroście i doskonałej sytuacji finansowej oraz o dużej rozpoznawalności wśród potencjalnych klientów i konkurentów z branży.

W czołówce zestawienia znalazły się dobrze znane firmy w Polsce, takie jak Dropbox – przechowywanie i udostępnianie plików oraz Mailchimp narzędzie do email marketingu. Zwycięzcą zestawienia została firma Slack, oprogramowanie do komunikacji zespołów wewnątrz firmy oraz zarządzania projektami. Slack ma 3 miliony użytkowników a wartość firmy wynosi 3,8 miliarda dolarów. Lista została ułożona na podstawie zespołu sędziów, którzy w ocenach opierali się zarówno na danych jakościowych oraz ilościowych przekazanych przez nominowane firmy, a także na podstawie upublicznionych danych podmiotów trzecich.

Więcej informacji na temat Cylance na stronie http://cylanceprotect.pl/.