polski24.pl

Jeśli jesteś tradycjonalistą i nigdy nie zdarzyło Ci się skorzystać z możliwości zamówienia zakupów z dostawą do domu, powinieneś przetestować tę opcję

Jeśli jesteś tradycjonalistą i nigdy nie zdarzyło Ci się skorzystać z możliwości zamówienia zakupów z dostawą do domu, powinieneś przetestować tę opcję. To nie tylko znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu i energii, ale również dobra pomysł na zaoszczędzenie pieniędzy.

Kalkulacja wydatków

Szacując bardzo minimalistycznie, jeśli zazwyczaj wydajesz 100 złotych w sklepie spożywczym raz tygodniu, możesz oszacować, że około 10 złotych z tej sumy jest wydawane na zakupy kompulsywne.

Warto również wziąć pod uwagę inne czynniki, takie jak koszt paliwa potrzebnego, aby jechać do sklepu spożywczego i konieczność zrobienia niespodziewanych zakupów poza planem. Jeśli często jeździsz do sklepu, lub jeśli musisz pokonać znaczną odległość aby dotrzeć do najbliższego supermarketu, różnica kosztów może być istotna.

Kupując w supermarkecie internetowym jesteś dużo mniej narażony na promocje i ‘super okazje’ atakujące Cię z każdej strony w konwencjonalnym sklepie; możesz wspomagać się listą produktów, które faktycznie potrzebujesz i skupić się na wyszukiwaniu ich jeden po drugim, aby upewnić się, że nie kupisz niczego zbędnego. Koszt dostawy to zwykle od kilku do kilkunastu złotych; niektóre sklepy oferują jednak zniżki lub całkowite zwolnienie od tej opłaty – jak na przykład sklep Polski 24. Wejdź na stronę internetową www.polski24.pl i zapoznaj się ze szczegółami i warunkami promocji.

Porady dotyczące zakupów

Jeśli masz bardzo ograniczony czas wolny, dodatkowy koszt dostarczenia artykułów spożywczych może być tego warty. Nie oznacza to jednak, że nie powinieneś starać się oszczędzać w miarę swoich możliwości. Kupując rozsądnie zrobisz bardziej efektywny użytek z Twoich pieniędzy, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty supermarketu internetowego.

Korzystaj z opcji wyszukiwania; supermarket internetowy może mieć kilka produktów od różnych producentów – na stronie prawdopodobnie znajdziesz opcję segregacji artykułów według ceny; bardzo łatwo znajdziesz ten najtańszy.

Słowo końcowe

Zamawianie zakupów z supermarketów online w rzadkich przypadkach może okazać się droższe, niż zakupy w konwencjonalnym sklepie. Najczęściej jednak wydasz nieco mniej, a przy tym zaoszczędzisz czas i energię. Dobrą praktyką jest zamawianie zakupów w miarę regularnie, trzymając się listy zakupów. W ten sposób masz lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami i możesz bardziej efektywnie planować rodzinny budżet. Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli przetestujesz jakiś sklep online. Sam zdecydujesz, czy odpowiada Ci ten sposób robienia zakupów. Możesz zacząć od nowo powstałego sklepu www.polski24.pl – który wciąż rozbudowuje swoją ofertę i ma wiele atrakcyjnych promocji i ofert dla swoich pierwszych klientów na start.