Przenośne systemy oświetlenia LED marki PELI to najlepsze zestawy do pracy w ekstremalnych warunkach. Niewielka waga oraz rozmiaru pozwalają zabrać je w każde nawet trudno dostępne miejsce.

9420_case_highxx

Budowa

System oświetlenia PELI to najbardziej mobilne i niezależne rozwiązanie na rynku. Własny akumulator pozwala na wielogodzinną i bezobsługową pracę. Urządzenia są bardzo odporne na uderzenia, deszcz oraz atmosferę chemiczną. Całość wykonana jest z ultra twardego tworzywa ABS i poliwęglanu. Nie wykorzystano do budowy żadnego szkła. Ilość przewodów została ograniczona do minimum. Rozłożenie zestawu do stanu gotowości zajmuje od kilku do trzydziestu sekund.

Zasilanie

Ciężki agregat prądotwórczy nie jest już potrzebny do zasilenia oświetlenia.  Oświetlenie przenośne PELI nie generuje żadnego hałasu oraz spalin. Nie musimy przechowywać w pobliżu łatwopalnego paliwa. Napięcie zasilania zestawu jest na bezpiecznym poziomie 12 V DC. Akumulator ładuje się za pomocą standardowego zasilacza lub dedykowanego do zapalniczki samochodowej. Niektóre zestawy dają możliwość stosowania zapasowych zestawów baterii.

Światło

Źródła światła LED nie ulegają czasowemu oraz mechanicznemu zużyciu. Obudowa reflektora jest wykonana z bardzo solidnych materiałów ABS i poliwęglanu. Z przenośnym zestawem PELI RALS oświetlisz każdy wykop, remont słupa czy akcję ratunkową. W zależności od zestawu moc jest regulowana stopniowo lub płynnie za pomocą sterownika. Najmocniejszy zestaw świeci z mocą aż 6000 lumenów. Dostępny jest także tryb ostrzegawczy – stroboskopowy.

Komfort

Stosując mobilny i niezależny system oświetlenia uzyskujesz wysoki komfort pracy. Czas diagnozy awarii czy gotowości do pracy zmniejsza się do minuty. Jesteś niezależny od warunków pogodowych i terenowych. Dojście na miejsce pracy umożliwia niewielka masa urządzeń oraz specjalne paski na ramię i kółka transportowe. Urządzenia są bezpieczne – bez szkła, plątających się przewodów i łatwopalnego paliwa.

Home Basic