randka

Dla każdego z nas randka to ważny element nowej znajomości. Często przed pierwszym spotkaniem dopada nas stres i lęk. Zastanawiamy się nad tym, jak wypadniemy w oczach drugiej osoby. Wystarczy pamiętać tylko o kilku zasadach.

Chętny na gorącą randkę? Nie czekaj, umawiaj się na sex randki!

  1. Co założyć i jak wyglądać na randce?

Pamiętaj o tym, że mężczyźni, tak samo jak i kobiety, oceniają przede wszystkim wygląd. Warto pamiętać o schludnym i wygodnym ubraniu. Więc jeśli na co dzień chodzisz w jeansach, może pomyśl o wygodnej i zwiewnej sukience. Ona doda Ci dużo kobiecości! Pamiętaj również o makijażu – puder, delikatna kreska i błyszczyk – to jest coś, co pozwoli mu zawiesić na Tobie oko.

  1. Kim mam być? Bądź sobą!

Najważniejsze na randce jest to, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Jednak pamiętaj o tym, że powinnaś być sobą i czuć się dobrze we własnej skórze. Uśmiechaj się, utrzymuj kontakt wzrokowy i czuj się swobodnie. Nie ma nic gorszego na pierwszym spotkaniu, niż udawanie kogoś, kim się nie jest.

  1. Niezręczna cisza. Nie kombinuj!

Jak zapadnie niezręczna cisza – nie panikuj! Pamiętaj, że na tym spotkaniu nie jesteś sama. Czasami lepiej pomilczeć, niż wpaść w znany nam wszystkim słowotok. Po prostu poczekaj, uśmiechnij się i zobacz, jak na ciszę zareaguje Twój randkowy partner.

  1. Telefon cały czas dzwoni.

Najlepiej, idąc na pierwszą randkę, wycisz telefon. Wieczne SMSy lub telefony od przyjaciółek mogą być męczące. Jeśli już zdarzy się sytuacja, w której dostaniesz ważną wiadomość, po prostu przeproś partnera i poinformuj go o tym, że to pilne. Na pewno zrozumie. Pamiętaj jednak, że sprawy służbowe też mogą poczekać.

  1. „Pozwól, że zapłacę”.

Zasada dobrego wychowania mówi, że osoba, która zaprosiła na kolację, powinna również za nią zapłacić. Tak więc nie wyrywaj mu rachunku z ręki ani nie próbuj zapłacić za siebie, jeśli Ci to zaproponuje. Takim sposobem mężczyzna pokazuje, że mu na Tobie zależy.

  1. Pozwolić mu na odprowadzenie mnie do domu?

Pewnie, że tak! Nie ma nic przyjemniejszego na świecie niż spokojny spacer, w dobrym towarzystwie, po udanej kolacji. Teraz już możesz wrzucić na luz, przecież pierwszy stres za Wami. 🙂

Chciałabyś poznać miłego mężczyznę, z którym umówisz się na randkę? Zobacz, jak wielu mężczyzn ma swój profil w portalu randkowym! Podstawy udanej randki już znasz – a więc do dzieła!