Każdy mężczyzna raz na jakiś czas zastanawia się nad tym, co tak naprawdę działa na kobiety. Co zrobić, by zdobyć kobietę i zdobyć jej serce? Czy jest jakaś metoda, sprawdzony sposób, instrukcja?

Oczywiście, że nie ma sprawdzonego sposobu albo instrukcji postępowania w konkretnych sytuacjach. Są za to niepisane zasady zachowania i postępowania w kwestiach relacji damsko – męskich.

Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo, bez względu na wiek czy charakter. Jak więc sprawić, by wybranka naszego serca poczuła się naprawdę specjalnie? Oprócz starego jak świat zwyczaju dawania kwiatów – wciąż skutecznego z resztą – są inne, warte zastanowienia sposoby.

Możemy bez problemu uszczęśliwić kobietę i pozytywnie wypaść bez nakładu kosztów czy większych wydatków, wystarczy odpowiednie zachowanie. Każdy z nas lubi czuć się wyjątkowy, doceniony, jedyny w swoim rodzaju. Daj więc jej znać, że jest właśnie jedyna w swoim rodzaju i użyj magii swoich słów. To z pewnością zadziała na każdą kobietę.

Romantyczny spacer, wyjście do kina czy do restauracji – dlaczego nie. Miłe spędzanie wspólnego czasu zawsze pozytywnie wpływa na relację i pokazuje, że mężczyzna się naprawdę stara. Zwłaszcza, jeśli to on wychodzi z inicjatywą i sam wszystko organizuje.

Kobiety bardzo lubią czuć się kobietami, otoczone męskim ramieniem. Bądź więc mężczyzną i to Ty decyduj gdzie idziecie i co robicie, podejmij pierwszy krok i przejmij inicjatywę. Kobiety mimo, że wydają się być silne i niezależne to w relacjach damsko – męskich to Ty musisz mieć tą mocniejszą stronę. Nic tak nie pociąga jak mocny charakter i silna osobowość.

Szarmancki facet to typ, za którym szaleją wszystkie kobiety. Otwieranie drzwi przed nią, pomysłowość , wyszukana grzeczność wobec kobiety pokazuje, jak ważna jest dla Ciebie i jak mocno Ci zależy, by wszystko się ułożyło. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn zwracają uwagę na takie szczegóły i potrafią starania mężczyzn docenić.

Działa na nią również pewność siebie i stanowczość. Bądź romantyczny i pokazuj uczucia, ale kiedy trzeba i kiedy sytuacja tego wymaga bądź pewny siebie i stanowczy w określonych sytuacjach. Pozwoli to czuć jej się bezpiecznie i pewnie.

Zaskakuj na każdym kroku. Kobiety lubią być zaskakiwane i czuć dozę spontaniczności. Jeśli kobieta dzwoni do Ciebie i mówi, że nie ma planów na wieczór – zaskocz ją i zabierz na fajny spacer czy romantyczną kolację. Kobiety zawsze są pod wrażeniem męskiego gotowania.

Jeśli naprawdę Ci zależy to przedstaw kobietę znajomym. Pokaże to, że naprawdę myślisz o niej poważnie i wiążesz z nią poważniejsze plany. Kobiety bardzo dobrze odczytują tego typu sygnały.

Przede wszystkim pewność siebie w działaniu pozwoli osiągnąć Ci cel i to jest właśnie to, co na nią zadziała najbardziej. Kobiety nie lubią przejmować inicjatywy i pokazywać, że im zależy. Ta działka należy do Ciebie i to Ty musisz wykazać inicjatywę i postarać się o to, by ona poczuła się wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Pewność siebie to klucz do sukcesu.

Nie wiesz co działa na kobiety? Czas na techniki uwodzenia i na zmiany.