Każdego dnia wielu mężczyzn zadaje sobie pytanie, jak poderwać kobietę tak, by był to podryw skuteczny i z klasą. Czy istnieją jakieś sprawdzone sposoby, teksty na podryw czy tez działania, które muszą zostać wykonane?

Przede wszystkim zacząć należy od tego, że wszystko zależeć będzie od konkretnej sytuacji i okoliczności. Bowiem inaczej musimy postąpić z kobietą, która tak po prostu wpadła nam w oko na ulicy, a inaczej z koleżanką z pracy, którą chcielibyśmy poderwać i jej zaimponować.

Jeśli jest to zupełnie nowa osoba, dla której jesteśmy zupełnie obcy – trzeba być bardzo ostrożnym i przemyśleć każde swoje słowo i działanie. No właśnie – w takiej sytuacji największą rolę odgrywają słowa. Bowiem w jednym lub dwóch zdaniach musimy zawrzeć wszystko to, co chcielibyśmy powiedzieć, a jednocześnie zainteresować i jej nie spłoszyć. No bo podrywanie kobiety, zupełnie nam nieznanej, na ulicy wydaje się być nieco zwariowanym pomysłem. Musimy się liczyć z tym, że możemy zostać odrzuceni, albo niemiło potraktowani – dlatego tak ważne jest, by wszystko dobrze zaplanować i przemyśleć. Przy podrywaniu kobiety nieznanej liczy się wszystko – to jak wyglądamy, to co mówimy i jak mówimy. Pamiętać trzeba o jednym – kobiety nie lubią natarczywych mężczyzn – musimy to zrobić z gracją i wyczuciem taktu. Możemy powiedzieć coś bardzo zwyczajnego, ale w dalszym ciągu skutecznego, np – „Przepraszam, że Cię zaczepiam tak na ulicy. Ale tak bardzo mi się spodobałaś, że nie mogłem przejść obojętnie. Czy dasz się zaprosić na kawę?”. Zanim jednak cokolwiek powiemy to warto zwrócić uwagę na to, czy kobieta przypadkiem nie jest mężatką i nie ma obrączki na palcu, bo to wyklucza całą sytuację. Jeśli obrączki nie ma – możemy ruszać do boju. Nie mamy nic do stracenia, co najwyżej możemy zostać odrzuceni – bo z tym również trzeba się liczy. Ale kto nie próbuje, ten nie wygrywa.

Jeśli natomiast podoba nam się koleżanka – z najbliższego grona, lub z pracy – tutaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Bardzo często są między nami relacje czysto przyjacielskie, których nie do końca chcielibyśmy psuć. Zanim więc cokolwiek zrobimy i zaaranżujemy to upewnijmy się, że w razie niepowodzenia mamy świadomość tego, że już nigdy nie będzie tak samo – tak jak wcześniej. Bowiem wszystko zależeć będzie od tego, czy ta druga osoba też wykazuje jakieś zainteresowanie… To można wyczuć – jeśli kobieta jest zainteresowana mężczyzną – wzrok, sposób poruszania się i mówienia, dlatego tak ważne jest, by być dobrym obserwatorem. Pozwoli nam to ocenić sytuację i podjąć decyzję, czy warto. Jeśli warto – musimy się zastanowić, jak to zrobić. Sam fakt, że jest to osoba, którą już znamy i mamy jakieś wspólne wspomnienia może nas nieco onieśmielać, co jest zupełnie naturalne i normalne. Ale tutaj jak w każdej sytuacji – kto nie próbuje, ten nie wygrywa. Możemy zaproponować wyjście do kina, na kolację, albo do baru – możliwości jest mnóstwo. Postarajmy się jednak zaznaczyć w jakikolwiek sposób, że jest to „randka”. Unikniemy wtedy nieporozumień i późniejszych, ewentualnych rozczarowań.

Skuteczne teksty na podryw? Zajrzyj na uwodzenie.org!