rusztowania

Budując dom, biuro, budynek gospodarczy za każdym razem przy tego typu inwestycjach niezbędne są rusztowania.

Jakie korzyści niesie ze sobą wynajem i montaż rusztowań

Budując dom, biuro, budynek gospodarczy za każdym razem przy tego typu inwestycjach niezbędne są rusztowania. Rusztowania możemy oczywiście kupić sami na nasze potrzeby ale niesie to ze sobą bardzo wysokie koszty. A co zrobić z rusztowaniami po zakończeniu inwestycji? Sprzedać? Tutaj rodzi się pytanie po co przepłacać? Czy można wynająć rusztowanie oraz czy można znaleźć firmę która wynajmie rusztowania oraz je zamontuje na placu budowy.

Wynajem i montaż rusztowań przez firmę.

Jest to najwygodniejsza i najtańsza forma zdobycia rusztowań niezbędnych na naszym placu budowy. Zlecając firmie montaż rusztowań możemy mieć pewność że będą one ustawione i zamontowane w prawidłowy sposób. Zlecając firmie wynajem i montaż rusztowań niejednokrotnie dzięki temu zaoszczędzimy wiele czasu i nerwów. Firma specjalizująca się w wynajmem i montaż rusztowań niejednokrotnie doradza w doborze najlepszego rozwiązania (rusztowania). Zlecając to fachowcom możemy mieć pewność że wszystko na naszej budowie będzie szło jak sobie zaplanowaliśmy.

Montaż rusztowań – po co go zlecać?

Wynajem tylko samych rusztowań nie rozwiązuje problemu. Aby wszystko było prawidłowo zamontowane na budowie i spełniało wymagane normy trzeba się na tym znać. Montując samemu rusztowania na placu budowy możemy się narazić na niepowodzenie a w najgorszym przypadku na utratę zdrowia i życia, w dodatku narażamy też innych. Po co ryzykować przecież ustawienie rusztowania to nie prosta sprawa. Skoro nie mamy doświadczenia i wiedzy w tym zakresie możemy montaż rusztowań zlecić firmie która się tym zajmuję. Posiadają oni wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę w tym zakresie dzięki czemu możemy mieć pewność że zamontowane rusztowania będą prawidłowo ustawione i nie będą stwarzały dla nikogo zagrożenia.

Korzyści z wynajem i montaż rusztowań zleconych firmie:

– bezpieczeństwo

– oszczędność czasu

– oszczędność pieniędzy

– profesjonalne i certyfikowane rusztowania

– montaż rusztowań przez fachowców

– certyfikowane rusztowania

– doradztwo w zakresie doboru rusztowań

Podsumowując nie warto samemu kupować rusztowań na budowę poniesiemy przy tym ogromne nakłady finansowe (a po co przepłacać, na budowie każda złotówka ważna 🙂 ) Zlecając wynajem i montaż rusztowań firmie mamy gwarancje jakości usług a w dodatku możemy liczyć na kompleksową obsługę, wiele firm świadczy usługi w następujący sposób: wynajmuje rusztowania dostarcza je na plac budowy inwestora po czym montuje i wydaje odpowiednie papiery świadczące o poprawności wykonania zlecenia. Po zakończeniu prac przez inwestora lub brygadę budowlańców firma przyjeżdża na plac budowy demontuje rusztowania i usuwa je z placu budowy.