Mamy przyjemność powiadomić państwa, że firma IT.expert sp. z o. o. została Autoryzowanym Partnerem firmy SNOW. Przedsiębiorstwo SNOW Software jest obecnym numerem jeden na świecie w zakresie rozbudowanych i profesjonalnych rozwiązań do pomiarów wykorzystywania oprogramowania, zarządzania zasobami IT oraz audytu licencji. Produkty i usługi firmy SNOW są obecnie wyznacznikiem najwyższych standardów w dziedzinie Zarządzania Oprogramowaniem (ang. Software Asset Management) na całym świecie. Rozwiązania usługowe firmy SNOW cieszą się także uznaniem wielu znanych firm w różnych branżach jak np. Bridgestone, Canon, SAAB czy Swedbank. Ponadto przedsiębiorstwo SNOW i jego rozwiązania są zdobywcami wielu prestiżowych nagród w branży IT.

Platforma SNOW jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynkowe w zakresie optymalizacji kosztów wykorzystywanego i posiadanego przez przedsiębiorstwo oprogramowania. Dzięki zastosowaniu rozwiązań firmy SNOW uzyskujemy wiele korzyści w tym:

  • obniżenie kosztów:
  • związanych z nadwyżką oprogramowania używanego w firmie,
  • wynikających z zakupu/posiadania zbędnego oprogramowania
  • spowodowanych zbyt dużą ilością posiadanych licencji w stosunku do ich wykorzystania,
  • związanych z posiadanymi umowami dot. serwisu oprogramowania dla nieużywanych licencji,
  • spowodowanych niewłaściwym wykorzystaniem licencji w stosunku do wymogów producentów,
  • stuprocentowa zgodność z politykami licencji producentów oprogramowania
  • optymalizacja licencji posiadanych przez firmę do aktualnych potrzeb i zmiennych uwarunkowań licencyjnych.

Dzięki współpracy z firmą SNOW spółka IT.expert dodała do swojej oferty wachlarz usług związanych z doradztwem, wdrożeniem i utrzymaniem zintegrowanej platformy SNOW. Zastosowanie tej platformy pozwoli państwu efektywnie i spójnie zarządzać zasobami IT i oprogramowaniem wykorzystywanym i posiadanym przez państwa przedsiębiorstwo. Wszystkie wybrane przez państwa rozwiązania znajdą się w spersonalizowanym pakiecie usługowym dzięki czemu wdrożenie platformy do firmy będzie szybsze, łatwiejsze i skuteczniejsze.