Subiekt GT

Wśród najpopularniejszych programów do zarządzania firmą z pewnością należy wymienić produkty marki InsERT.

Wśród najpopularniejszych programów do zarządzania firmą z pewnością należy wymienić produkty marki InsERT. Programy Subiekt, bo taką nazwę noszą wspomniane produkty, są przeznaczone dla firm o rozmaitym profilu działalności, a dzięki licznym rozszerzeniom i pakietom z łatwością można je dostosować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Wśród małych i średnich przedsiębiorstw największą popularnością cieszą się programy Subiekt GT i Subiekt nexo – nowoczesne, intuicyjne systemy do obsługi sprzedaży i magazynów. Ich funkcjonalność może dodatkowo zwiększyć dedykowana aplikacja dla Subiekta.

Oprogramowanie InsERT – wsparcie dla działu handlowego i magazynu

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedażowy stworzony z myślą o wspomaganiu całościowej obsługi działu handlowego, sklepu czy punktu usługowego. System posiada wiele funkcjonalności, umożliwia m.in. pełną obsługę dokumentów handlowych i magazynowych, ale także prowadzenie kartoteki kontrahentów, kartoteki towarów, usług czy obsługę zamówień z rezerwacją towarów i fakturami zaliczkowymi.

Subiekt nexo to z kolei program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach, zapewniający obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych i sprawne zarządzanie gospodarką magazynową. Subiekt nexo posiada rozbudowaną część finansową, co stanowi jego ogromną zaletę.

Zarówno w przypadku programu Subiekt GT, jak i Subiekt nexo, firma InsERT opracowała szereg rozwiązań dodatkowych (rozszerzeń, pakietów), które pozwalają na dopasowanie systemu do specyfiki danej firmy. Jednak programy Subiekt otwarte są także na integracje z innymi rozwiązaniami, oferowanymi przez zewnętrzne firmy tworzące oprogramowanie (zobacz 4labels).

Aplikacja dla Subiekta – usprawnianie pracy małych i średnich przedsiębiorstw

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w usprawnianiu procesów magazynowych i sprzedażowych zachodzących w firmach, wspomniany wyżej dostawca aplikacji zintegrowanych z systemem Subiekt opracował rozszerzenia dedykowane dla firm, w których występuje wzmożony obrót towarami.

Dużą popularność zdobyła zwłaszcza aplikacja dla Subiekta 4MAG E-Commerce, która usprawnia pracę magazynu związaną z przyjęciem, przechowaniem i wydaniem towaru. Jednocześnie program nie wymaga rozbudowanej infrastruktury i nakładów inwestycyjnych, co stanowi jego ogromną zaletę.

Drugim popularnym rozwiązaniem jest aplikacja 4SALES Mobilny Handlowiec, która z kolei wspiera przedstawicieli handlowych w sprzedaży produktów w terenie. Aplikacja pozwala na uzyskanie pełnej informacji w procesie zarządzania sprzedażą oraz optymalizację pracy zespołów handlowych, umożliwia również kontrolowanie przepływu towarów wychodzących z magazynu. Co istotne, aplikacja gotowa jest na dalszą rozbudowę funkcjonalną.