kosz prezentowy

Kupowanie dla kogoś prezentu nie jest zadaniem łatwym – wymaga znajomości gustu oraz upodobań obdarowywanej osoby. Wiele osób zatem zmaga się z zadaniem, co kupić nauczycielowi w ramach podziękowań? Zdecydowanie powinien być to miły i atrakcyjny podarunek, z jednej strony nic drogiego, a z drugiej – nic sztampowego, lecz coś, co zostawi po nas miłe wrażenie i będzie miłym wspomnieniem w przyszłości. Dlatego też, jak twierdzi spora ilość nauczycieli, takim atrakcyjnym prezentem może okazać się kosz prezentowy dla nauczyciela.

Dlaczego kosz prezentowy to dobry wybór?

Do kosza prezentowego możemy wrzucić wszystkiego po trochu – coś słodkiego, coś pobudzającego jak kawa czy herbata, coś użytkowego, jak kubek. Kosze prezentowe stanowią świetny pomysł na prezent, bo można w nim zawrzeć coś, co z pewnością przypadnie do gustu Twojemu nauczycielowi.

Przykładowe kosze prezentowe dla nauczyciela

Kosz z herbatą

To idealny kosz na zakończenie roku szkolnego, ale i na Dzień Nauczyciela czy inną okazję. Znajduje się w nim herbata z napisem na opakowaniu „Dziękuję”, jest to herbata zielona ze skórką pomarańczy, jabłkiem, ananasem i aromatami. Oprócz herbaty, w koszu znajduje się także mini miodek oraz pyszna konfiturka.

Kosz z podziękowaniem z czekoladą

Ten kosz prezentowy to aromatyczna feeria słodkości, w nim nauczyciel znajdzie pyszną czekoladę z napisem „Dziękuję”, a oprócz tego równie pyszną konfiturę i miodek. Pudełko w środku jest ładnie przyozdobione suszonymi owocami oraz trocinami. Prezentuje się naprawdę niczego sobie.

Kosz prezentowy kosz z naturalnymi przetworami syropy i herbata

Idealnie sprawdzi się z podziękowaniami w zimniejszych miesiącach – od jesieni do wczesnej wiosny. W koszu znajduje się popularna i lubiana herbata owocowa, a oprócz tego – dwa syropy naturalne, z czarnego bzu oraz malinowy. Świetnie sprawdzą się do utrzymywania nauczyciela w zdrowiu, by nie zabrakło go podczas intensywnego przygotowania do egzaminów szkolnych.

Kosz mały prezentowy z kawą i herbatą

To niezapomniany upominek dla nauczyciela, który nie zaczyna dnia bez mocnej kawy lub herbaty! W tym koszu obdarowany znajdzie pyszną czarną herbatkę Yunnan z bzem czarnym, która doskonale sprawdzi się także jako herbatka rozgrzewająca. Z kolei kawa jest idealna w zastosowaniu razem z ekspresem do kawy. Najlepszy upominek dla bardzo zajętego i zapracowanego nauczyciela!

Kosz prezentowy – miód, bakalie, czekolada

To kosz, który okaże się rewelacyjnym upominkiem dla każdego miłośnika zdrowych przekąsek. W koszu tym nauczyciel znajdzie smakowitą czekoladę premium z dodatkiem liofilizowanych owoców, miód wielokwiatowy, żurawinę w mlecznej czekoladzie, sympatyczny drewniany miodnik do nabierania miodu, herbatkę owocową i migdały w ciemnej czekoladzie. Ten prezent sprawdzi się zdecydowanie przed czekającym nauczycieli i uczniów ciężkim czasem przygotowywania się do egzaminów.

Kosz prezentowy naturalne przetwory

W środku kosza nauczyciel znajdzie syrop limonka z miętą, syrop z pigwy, mini konfiturę truskawka z migdałami oraz serce z czekolady z truskawkami, malinami i czarną porzeczką. Pyszności!