promocje bankowe

Banki bez przerwy szukają sposobów na przyciągnięcie nowych klientów, a jednym z nich są promocje bankowe. W ten sposób możemy, co jakiś czas zarobić dodatkowe pieniądze, a w dłuższej perspektywie czasu uzbierać z tego całkiem niezłą sumę. Na czym to dokładnie polega zarabianie w ten sposób i gdzie szukać aktualnych?

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Sprawa jest bardzo prosta i w zasadzie ogranicza się do założenia i korzystania przez określony czas z konta bankowego. Samo założenie, jak i prowadzenie takiego konta jest całkowicie bezpłatne, a pozwala zarobić dodatkową gotówkę. W związku z tym, że nie ponosimy żadnych opłat, nic nie stoi na przeszkodzie by mieć kilka takich kont lub po prostu po określonym czasie zamknąć zbędne.

Zobacz aktualne promocje bankowe

Ile można zarobić na promocjach bankowych?

Przeważnie na skorzystaniu z jednej promocji bankowej, zarobić możemy kilkaset złotych. Jednorazowo kwota nie wydaje się taka duża, ale na dłuższą metę pozwala na całkiem niezły zastrzyk gotówki. W ciągu roku takich promocji, w różnych bankach trafia się naprawdę sporo, a samo założenie konta nie jest zbyt czasochłonne i przede wszystkim jest darmowe.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać prowizję?

W większości przypadków po założeniu konta musimy uzyskać określone wpływy na konto, w następnych miesiącach oraz skorzystać określoną ilość razy z karty. Co do kwoty, jest to ok. 1000 złotych, a z karty wystarczy skorzystać raz w miesiącu, więc raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu.

Czy można skorzystać z każdej promocji bankowej?

Niestety nie każda promocja bankowa pozwoli zarobić. Jako, że bankom chodzi o nowych klientów to dla osób, które miały (w ciągu ostatniego roku) lub mają założone konto w wybranym banku – nie będą mogły skorzystać z tekiej oferty. Rok to sporo czasu, ale jest kilka banków, gdzie możemy zakładać takie konta, a po roku próbować ponownie.

Ile czeka się na pieniądze?

Jedyny minus zarabiania na promocjach bankowych jest taki, że na pieniądze niestety trzeba sporo poczekać. Wszystko z powodu warunków, które musimy spełnić, aby otrzymać wynagrodzenie. Często są to określone wpływy w ciągu następnych 3 miesięcy po założeniu konta, więc jest to minimalny czas jaki musimy odczekać.