Święta, imieniny, urodziny – okazji, aby dawać dziecku prezenty jest naprawdę sporo. Gdzie znaleźć najlepsze i w dodatku w przystępnych cenach?

Galerie handlowe kusza rabatami, promocjami. Sklepów również nie brakuje. Różnorodne marki wciąż poszerzają swoją ofertę, aby trafić w gusta małych konsumentów. Twoje dziecko ma niedługo urodziny? Imieniny? Zbliżają się święta? A może Dzień Dziecka. Każda okazja jest dobra, aby wręczyć mu prezent. Pytanie jednak, – co wybrać?

Zapytaj dziecko

Najprostszym sposobem jest po prostu zapytanie. Jednak w tym przypadku musisz zrobić to dyskretnie. W końcu nie jesteś wróżką spełniającą każde życzenie. Gdy zadasz bezpośrednie pytanie, zapewne otrzymasz gotową listę prezentów na najbliższe kilka lat. Lepszym pomysłem będzie delikatne podpytanie, np. podczas wspólnej zabawy. Być może wówczas uda Ci się wywnioskować czy Twój syn albo córka marzy o kolejnej lalce księżniczce do kolekcji czy może najnowszej grze komputerowej z ulubionym bohaterem.

Pooglądaj reklamy

Faktycznie czasami to też pomaga. Najbardziej popularne zabawki prezentowane są na kanałach przeznaczone dla dzieci. Czasami warto obejrzeć kilka z nich, aby zorientować się, co jest na „topie”. Tym samym znajdziesz odpowiedź, na pytanie, co ucieszy Twojego malucha.

Idź do galerii handlowej

Zazwyczaj to tam robimy zakupy. Duży asortyment przyciąga dzieci, a ceny oddziałują na rodziców. Pewnie myślisz, że promocja, to faktycznie duży rabat. Jednak niekoniecznie tak musi być. Zanim zdecydujesz się zakup zabawki, dokładnie sprawdź cenę. Być może w innym sklepie, innej galerii czy hipermarkecie dostaniesz tę samą zabawkę z dużo niższą cenę.

Zakupy w Internecie

To świetne rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców. Po pierwsze oszczędzasz czas, a po grupie pieniądze. W takich sklepach zazwyczaj możesz upić dużo taniej produkty dostępne stacjonarnie. Przykładem jest sklep z klockami Lego – http://nasze-zabawki.pl/ Jest tam bogaty asortyment oryginalnych klocków. Sklep posiada różnorodne kolekcje, dostosowane dla każdego rodzaju wieku. Lego to idealny prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Z pewnością wybierzesz takie, które zainteresują Twojego malucha. To prezent idealny również ze względu na to, że posiada walory edukacyjne. Poszerza wyobraźnie, rozwija kreatywność. Sklep, co jakiś czas oferuje różnorodne rabaty, przeceny. Przez to można kupić poszczególne zestawy jeszcze taniej. Ma on również swoje oddziały stacjonarnie, gdzie możesz zobaczyć poszczególne zestawy i otrzymać pomoc pracowników w wyborze właściwego.