kasetony reklamowe

Reklama zewnętrzna to skuteczny sposób na realizację celów reklamowych przy jednoczesnym utrzymaniu stosunkowo niskich kosztów produkcji.

Wśród różnorodnych typów reklam zewnętrznych, kasetony reklamowe zdobywają coraz większą popularność. Warto przyjrzeć się im bliżej, aby poznać kryjący się w nich potencjał oraz poznać ich wiele możliwych zastosowań w rozmaitych kampaniach promocyjnych.

Co kryje się pod pojęciem kasetonów reklamowych?

Kasetony reklamowe to jedno lub dwustronne tablice wykorzystywane w promocji firm, produktów lub usług. Zazwyczaj wykonane z aluminium lub innych tworzyw sztucznych, pełnią funkcję nośnika informacji.

Najczęściej umieszcza się na nich grafiki, teksty lub obrazy reprezentujące promowaną markę.

Kasetony spotkamy w wariancie statycznym lub dynamicznym, gdzie zastosowane jest oświetlenie zwiększające ich widoczność w nocy oraz podczas występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Mogą być mocowane na fasadach budynków, słupach, konstrukcjach wolnostojących czy też witrynach sklepowych.

Do ich głównych zalet należy wszechstronność oraz łatwa możliwość personalizacji – dzięki szerokiej dostępności różnych rozmiarów, kształtów, a także opcji graficznych, co pozwala na dopasowanie ich formy do indywidualnych potrzeb reklamodawcy.

Kasetony są rozwiązaniem trwałym i tym samym długowiecznym

Dzięki możliwości wyeksponowania loga oraz wszelkich charakterystycznych, kluczowych treści, pomagają w budowaniu rozpoznawalności marki.

Ponadto, warto wspomnieć, że kasetony reklamowe są wyborem relatywnie tanim, dzięki czemu tak wielu reklamodawców decyduje się na skorzystanie z tej formy promocji biznesu.

Jak mówi Remigiusz Rygoł, właściciel GrawerPix – bardzo wysoko cenionego zarówno przez konsumentów jak specjalistów z branży centrów reklamy: “Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie notujemy wśród naszych zamówień rosnące zainteresowanie kasetonami reklamowymi. Realizujemy ich wszystkie dostępne rodzaje dla każdej branży. Nasze realizacje to gwarant najwyższej jakość wykonania i dbałości o każdy detal zarówno w procesie produkcji jak i montażu reklamy”.

Dlaczego warto rozważyć wybór kasetonów reklamowych w działaniach promocyjnych dla naszej firmy?

Współczesne wersje kasetonów oferują umiejętne wykorzystanie najnowszych dostępnych na rynku technologii, co zwiększa ich atrakcyjność oraz skuteczność w przekazywaniu promowanych treści.

Ten efektowny i co najważniejsze, efektywny kanał komunikacji z klientami, realnie pomaga w budowaniu świadomości marki, a ponadto zachęca do interakcji, stanowiąc istotny element w strategii marketingowej wielu firm.