Firma Landmann to odłam wielkiego niemieckiego koncernu, specjalizujący się w produkcji między innymi grilli gazowych i innych urządzeń grzewczych. Atutem ich produkcji jest nastawienie na najwyższą jakość i wieloletnią trwałość. Do produkcji swoich urządzeń, Landmann nie stosuje najtańszych materiałów, lecz starannie wyselekcjonowanych najwyższej jakości surowców. Dzięki takim połączeniom otrzymujemy bardzo trwałe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne parasole grzewcze.

Landmann nie nastawia się tylko na najwyższą jakość, ale również na komfort i wygodę z ich użytkowania. Do tego wszystkiego dochodzi podążanie za modą , oraz nowoczesne rozwiązania , które na bieżąco są wdrażane w najnowszych modelach. Produkty Landmanna spełniają wymogi nawet największych koneserów. Dzięki niebywałemu designowi oraz nowoczesnemu wzornictwu , parasole grzewcze znajdą swoje zastosowanie nie tylko w domowym ogrodzie , ale również w wykwintnych ogródkach restauracyjnych.

kt-24-banner

Bardzo wysoka jakość pozwala na użytkowanie parasoli grzewczych gazowych Landmann nawet w miejscach gdzie są narażone na uszkodzenia zewnętrzne czyli na przykład na halach produkcyjnych, warsztatach. Ich nienaganna prezencja pozwala wykorzystać je również na halach namiotowych podczas organizacji imprez masowych. Są to bardzo ważne informacje gdyż na polskim rynku napotykamy ogrom parasoli grzewczych pochodzących z chin. Kiedy mamy do czynienia z gazem, bardzo ważnym jest to aby urządzenie spełniało wszelkie normy i standardy bezpieczeństwa. Mało tego urządzenia gazowe w Polsce mogą pracować tylko i wyłącznie z gazem o ciśnieniu 37mBar, a zdarza się że spotykamy modele które przystosowane są pod pracę 50mBar co jest kategorycznie zakazane w naszym kraju.

Landmann wszystkie swoje urządzenie nie tylko przepuścił przez jeden z najlepszych w Europie działów jakości, ale również przystosował je specjalnie pod polskie regulacje prawne związane z wprowadzeniem urządzeń gazowych do obrotu na rynku polskim. Dziś przedstawimy w skrócie kilka modeli właśnie parasoli grzewczych , które według nas są godne uwagi, oraz które dostępne są w ofercie oficjalnego dystrybutora firmy Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem.

parasole-landmann-1

Pierwszym modelem , który zwrócił naszą szczególną uwagę jest Parasol grzewczy o symbolu 12025 , z innowacyjnymi ratanowymi dodatkami, które upiększą pomieszczenie w którym ostatecznie go umieścimy. Ten niepowtarzalny parasol gazowy , wykonany jest w całości ze stali szlachetnej. Posiada najwyższej jakości aluminiowy kapelusz dzięki czemu od zewnętrznej strony nie nagrzewa się i możemy ustawiać go w miejscach gdzie są niskie sufity. Całość zasilana jest gazem propan butan techniczny z 11 kilogramowej butli, dzięki czemu urządzenie może pracować długo i nieprzerwanie. Aby użytkowanie parasola gazowego Landmann było w pełni komfortowe, zamontowany został płynny regulator mocy. Inżynierowie zaprojektowali urządzenie tak, dodając specjalny czujnik antywypływowy, aby w sytuacji kiedy parasol się przechyli wcześniej opisany czujnik automatycznie odciął gaz. Boczne , designerskie, ratanowe panele są demontowalne i pozwalają w prosty sposób wymienić butlę gazową. Parasol grzewczy 12025 Landmann , może świetnie posłużyć również jako stolik barowy na zewnątrz, lub jako miejsce do spożywania kawy w zimnych pomieszczeniach. Wszystko to dzięki zamontowanej na wysokości 110cm specjalnej podstawki / półki, która posłuży nam jako stolik. Producent nie zapomniał też doposażyć urządzenia w wąż i reduktor, dzięki czemu mamy kompletny produkt gotowy do użytkowania od ręki.

Parasol dostępny jest w sklepie internetowym KT-24.eu u oficjalnego dystrybutora Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem w cenie 1499zł. Kolejnym modelem jest innowacyjny parasol grzewczy z technologią SMART Technology. Zastosowanie tego typu rozwiązania powoduje , że ciepło jest wykorzystywane efektywnie. Podobnie jak opisywany wcześniej poprzednik, parasol posiada moc grzania regulowaną od 5 do 10kW, dzięki czemu możemy go zastosować w pomieszczeniach od 50 do 120m2 i w każdym z nich efektywnie się sprawdzi. Całość urządzenia wykonana jest z najwyższej jakości stali szlachetnej , łącznie z korpusem i palnikiem, dzięki czemu urządzenie będzie służyć przez wiele lat i nie jest narażone na korozyjne działanie warunków atmosferycznych. Aby oddawana temperatura była miarodajna , producent zastosował możliwość płynnej regulacji gazu. Parasol grzewczy Landmann wyposażony jest w kółka transportowe, dzięki czemu na przykład przy zastosowaniu w zewnętrznych ogródkach restauracyjnych, pracownicy w szybki i wygodny sposób mogą chować je do środka podczas zamykania restauracji. Bezpieczeństwo dla inżynierów Landmann to priorytet, dlatego nie mogło obyć się bez specjalnego czujnika antywypływowego, zabezpieczającego przez przypadkowym przewróceniem.

parasole landmann

Czujnik automatycznie odcina dopływ gazu. W skład zestawu wchodzi również wąż i reduktor spełniający wszelkie normy i regulacje polskiego prawa. Kolejnym atutem tego modelu jest możliwość regulacji wysokości , dzięki czemu urządzenie zmieści się nawet w bardzo niskich pomieszczeniach. Ostatnim a zarazem jednym z najważniejszych atutów jest fakt, że Landmann zastosował w tym modelu przechylny Kapelusz, czyli daje nam to możliwość dowolnego kierowania promienia cieplnego , którego zasięg sięga rzędu nawet 5 metrów. Zasilanie go butlą gazową 11kg, pozwala na długą nieprzerwaną pracę nawet do 30 godzin na pełnej mocy. Parasol grzewczy z przechylnym kapeluszem idealnie sprawdzi się w domowym ogrodzie, na patio, na tarasie w chłodne jesienne wieczory, w ogródkach restauracyjnych , na halach magazynowych, w warsztatach, na halach namiotowych, czy na imprezach plenerowych. Produkt dostępny w ofercie firmy Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem w cenie 899zł. Parasol grzewczy znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest intensywne szybkie i praktyczne , niezależne od warunków zewnętrznych ciepło. Teleskopowa regulacja wysokości roboczej jest specjalnie przystosowana dla różnych sposobów wykorzystania ciepła. Parasole grzewcze Landmann to między innymi : natychmiastowe ciepło od razu po włączeniu dzięki czemu urządzenie jest bardzo ergonomiczne i ekonomiczne w wykorzystaniu. Praktycznie zerowe straty ciepła podczas użytkowania w przeciągach, jak również możliwość uzyskania wysokiej temperatury nawet przy użytku zewnętrznym.

Podsumowując, jeżeli chcemy aby nasz zakup był trafiony, aby produkt w pełni spełniał nasze oczekiwania to właśnie Landmann oferuje tego typu rozwiązania. Wszystkie parasole grzewcze tego właśnie producenta cechuje nowoczesny design, najwyższej jakości wykonanie, pełen zestaw akcesoriów, oraz wszelkie atesty bezpieczeństwa. Pamiętajmy , że są to urządzenia gazowe, i bardzo ważnym jest aby parasol spełniał wszelkie normy i standardy Unii Europejskiej. Tak więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kanwod Invest ze Śremu pod Poznaniem w oficjalnym sklepie internetowym www.kt-24.eu