DELL Latitude E5450

Obecnie największym źródłem wiedzy jest internet. Aby z niego korzystać trzeba mieć również laptop. Rodzice bardzo często decydując się, aby właśnie taki sprzęt kupić swojemu dziecku do nauki. Dobrze dobrany laptop do szkoły 2019 pomoże uczniowi w przygotowywaniu prezentacji, jak i odrabianiu zadań domowych.

Jaki laptop dla ucznia 2019 warto kupić?

Na te elementy warto zwrócić uwagę.

Kupując laptop dla licealisty 2019, zwróć uwagę na kilka podstawowych aspektów wpływających na funkcjonalność i wygodę korzystania. Warto sprawdzić:

  • rozmiar ekranu – wystarczający będzie 15,6 cala. Nie będzie zbyt ciężki, a zapewni odpowiednią widoczność informacji na ekranie,
  • procesor – dla uczniów szkoły podstawowej wystarczający będzie dwurdzeniowy Intel Core i3 lub Core i5. Jeżeli kupujesz laptop dla nastolatków 2019, procesor siódmej generacji Intel Core i5 będzie strzałem w dziesiątkę,
  • dysk twardy – najlepsze są laptopy z dyskiem SSD. Działają szybko, cicho i sprawnie.

Jeżeli rodzic chce postawić na niezawodne, markowe, bardzo dobrej jakości laptopy a przy tym nie zrujnować budżetu domowego powinien wziąć pod uwagę laptopy poleasingowe jako alternatywa do tanich laptopów z marketu. Mając budżet w okolicach 1000 złotych dobrego nowego laptopa nie da się kupić. Laptop z marketu jest wyprodukowany z niskiej jakości materiałów. Plastikowa klapa matrycy po włożeniu i wyjęciu z plecaka może spowodować, że matryca zostanie uszkodzona. Rodzic musi mieć świadomość, że dziecko nie zawsze będzie pieczołowicie obchodzić się z laptopem. Laptop biznesowy mający najczęściej klapę matrycy aluminiową lub z włókna węglowego z pewnością będzie trwalszy niż plastikowy odpowiednik z marketu.

Ktoś może powiedzieć:

„…używany laptop to jednak używany laptop a nie nowy…”

Ranking laptopów poleasingowych 2019 roku może przybliżyć potencjalnym kupującym wady i zalety sprzętu poleasingowego.

Jaki laptop do szkoły? Najlepsze laptopy dla ucznia

Jaki laptop dla ucznia – co kupić? Jeżeli nadal się nad tym zastanawiasz, prezentujemy jeden model, który spełni oczekiwania każdego dziecka. Laptop DELL Latitude E5450 to urządzenie wyposażone w 14-calową matrycę, a także obudowę odporną na zarysowania i uderzania. Standardowy zestaw portów i złącz powoduje, że nie będzie żadnych problemów z podłączeniem do laptopa urządzeń zewnętrznych, w tym USB. Dzięki temu, że sprzęt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, posłuży przez wiele lat jako znakomita pomoc naukowa.