Kartki Świąteczne dla firm z logo

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres dla wielu z nasz, jak również dla  firm. To okres składania życzeń rodzinie jak i swoimi pracownikom, klientom czy kontrahentom. Kartki świąteczne dla firm z logo i własną treścią życzeń to świetny rodzaj reklamy poprawiający swój wizerunek oraz podtrzymujący dobre relacje z pracownikami oraz klientami.

Nieważne czy zbliżają się święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc jest to zawsze dobra okazja dobrą okazją do złożenia życzeń. Zbliżający się grudzień i  okres świąteczny jest idealnym momentem aby w tym zapracowanym czasie dla wielu firm by podziękować swoim klientom lub pozyskać nowych kontrahentów robią to w wyjątkowo subtelny sposób.

Firmowe Kartki Świąteczne lub Wielkanocne z życzenia wykonane na indywidualne zamówienie z naszą personalizacją, logiem firmy czy treścią to nie jedyny gest w stronę klientów aby jeszcze bardziej zadbać o dobrą relację z klient warto do kartki Świątecznej  dodać ciekawe gadżety lub jakieś drobne słodkości… klient obdarowany tak drobnym upominkiem i kartką świąteczne od firmy poczuje się doceniony i z pewnością wzmocni jego dobrą relacją z firmą.

 

 

Jak wybrać odpowiednie kartki świąteczne dla firm z logiem?

Zaprojektowanie kartek wielkanocne / świątecznych nie wydaje się niczym trudnym – o obecnych czasach nie musisz zatrudniać grafika czy biegać po drukarniach wystarczy zleć zamówienie kartek wielkanocnych czy świątecznych profesjonalnej firmie zajmującej się ich produkcją. Często takie firmy oferują setki gotowych szablonów modeli kartek do wyboru. Wystarczy wybrać jeden z nich, wybrać treść życzeń świątecznych lub przesłać ich własną treść, przesłać logo firmowe itp.  a grafik za nas przygotuje spersonalizowaną kartkę świąteczną i prześle przygotowany projekt do akceptacji. Wybierając model kartki świątecznej wartko kierować się kilkoma wytycznymi: aby kolorystyka kartki nawiązywała do kolorów naszej firmy czy kolorów logo, krój fontu również powinien nawiązywać do użytego a logo – zapewni to nam spójny wizerunek naszej firmy z pozostałymi materiałami reklamowymi naszej firmy. Warto również pamiętać o tym, że wysyłane przez firmę kartki świąteczne nie powinny zawierać motywów religijnych. Zdarza się, że odbiorcy kartek może być osoby niewierząca lub przedstawiciel innego wyznania wiary.

 

Kartki świąteczne dla firm to dobra strategia na reklamę!

Oczywiście otrzymać kartkę świątecznej od firmy to miła rzecz dlatego wiele firm stosuje to w swoim marketingu jako jedno z rozwiązań podtrzymania relacji z klientem. Wysłanie kartki świątecznej swoim klient nie wiąże się z dużymi kosztami i nie jest odbierana przez klienta jaki forma reklamy – raczej to miły gest, który wzmacnia przekonanie u klienta że w tak wyjątkowym dla wielu z nas okresie o nim pamiętamy – dzięki czemu jego pozytywny odbiór naszej firmy czy marki jest jeszcze mocniejszy – i zdecydowanie częściej taki klient dalej pootrzymuje z nami współprace.