zaprojektować łazienkę

Projekt łazienki będzie zależał od tego, jak dużą powierzchnię do zagospodarowania masz do dyspozycji. Łazienki w domach jednorodzinnych często są dużo większe, niż łazienki w mieszkaniach. Masz już w głowie projekt wymarzonej aranżacji, czy dopiero szukasz ciekawej inspiracji? Zapoznaj się z naszymi poradami, a w mig urządzisz łazienkę swoich marzeń, która posłuży Ci przez kilka kolejnych lat.

Jaką kolorystykę łazienki wybrać?

Od kilku lat bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przestrzenie łazienkowe utrzymane w jasnej kolorystyce. Jasne płytki Tubądzin możesz kupić w niejednym sklepie internetowym – dostępne są one między innymi na stronie www https://plytki24.pl/. Równie ciekawym rozwiązaniem dla Twojej łazienki mogą okazać się płytki Opoczno. Sprawdź najnowsze wzory i zakochaj się w ich niebanalnej stylistyce!

Jeżeli nie jesteś zwolennikiem jasnej kolorystyki, to możesz zdecydować się na nieco ciemniejszy wystrój łazienki. Ciekawą kompozycję można stworzyć z płytek w kolorze czarnym oraz białym. Szukasz płytek do łazienki? Bez trudu kupisz je przez Internet. Szeroką ofertę w tym zakresie prezentuje między innymi sklep z płytkami Plytki24.pl. Niektórzy sięgają po nieszablonowe projekty, w których dominuje wyrazista kolorystyka.

Co wziąć pod uwagę projektując łazienkę?

Przede wszystkim musisz się zdecydować, czy chcesz mieć na ścianie płytki. Co prawda, jest to rozwiązanie wybierane najczęściej – ciekawy efekt można uzyskać, kładąc na ścianę np. płytki Paradyż, Pietrasanta. Na podłogę również możesz położyć płytki. Inne rozwiązanie to panele winylowe, które wykonane zostały ze specjalnego materiału i nadają się do montażu w łazience.

Co jeszcze będzie potrzebne w łazience?

Projektując łazienkę swoich marzeń, nie możesz zapomnieć o wygodnej wannie lub przestronnej kabinie prysznicowej. Uwzględnij również szafki łazienkowe, w których będziesz przechowywać kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała. Dobrym rozwiązaniem jest także lustro oraz odpowiednie oświetlenie łazienki. Im więcej punktów świetlnych umieścisz na suficie i na ścianach, tym lepszy efekt oświetleniowy uzyskasz.