Wiemy jak ważne jest aby prowadzić zdrowy tryb życia. Jednym z  jego elementów jest aktywność fizyczna. U sportowca podczas wysiłku fizycznego organizm produkuje endorfiny, czyli hormon szczęścia. Nie od dziś wiadomo że wysiłek zwiększa zużycie cukru przez komórki mięśniowe, co prowadzi do spadku poziomu cukru we krwi. Ćwiczenia aerobowe np.: jazda na rowerze lub szybki marsz to typ treningu dzięki któremu szybciej spalisz zalegające fałdki tłuszczu. Jeżeli chodzisz na siłownię to zapewne myślisz o powiększeniu muskulatury. Nieodłącznie przychodzi nam na „myśl sport to zdrowie”, więc dlaczego zamiast regularnie uczęszczać na treningi i powoli, systematycznie podnosić swoje możliwości, szukamy drogi na skróty.

Czym są sterydy?

Po pierwsze trzeba koniecznie uzmysłowić sobie że sterydy to nie są odżywki czy suplementy diety.

Suplementy to środki spożywcze które mają uzupełniać dietę, odżywka to dawniej środek spożywczy specjalnego przeznaczenia, podlegają prawu żywnościowemu. Natomiast sterydy to hormony, które naturalnie występują w organizmie, niestety w sporcie wykorzystywane powyżej dopuszczalnych norm fizjologicznych, najczęściej podawane w formie zastrzyków. Nie kupimy ich w żadnym sklepie, dostępne tylko w aptece i na receptę. Dla sportowca dwoma bodaj najważniejszymi hormonami to: testosteron i hormon wzrostu zwany somatotropiną lub w skrócie HGH. Ich poziom w organizmie powinien być jak największy. Przyczyniają się do poprawy prawie wszystkich parametrów organizmu. Od szybkiego zbudowania masy mięśniowej do poprawy wyników wytrzymałościowych. Sportowcy którzy chcą osiągnąć sukces w sporcie nie przejmują się żadnymi skutkami ubocznymi przyjmowania sterydów, dlatego też często w ich organizmach przekroczone są dopuszczalne normy. Szukają oni  środków które zaprowadzą ich na podium. Czy zatem są na rynku produkty które są dozwolone, w pełni bezpieczne, i rekomendowane.

Probolan 50 to suplement diety, oparty na naturalnych substancjach którego głównym zadaniem jest podnieść poziom naturalnego hormonu wzrostu i testosteronu do maksimum, nie wykraczając poza dopuszczalne normy fizjologiczne. W pełni bezpieczna formuła oparta na Epihydroxetiolanu-17-ester zwiększa HGH który odpowiedzialny jest za uzyskanie efektu rozpadu tkanki tłuszczowej. Przekazuje on komórce tłuszczowej sygnał do lipolizy czyli rozkładu trójglicerydu w tkance tłuszczowej, uwalniając w ten sposób kwasy tłuszczowe do krwiobiegu. Ilość podskórnej tkanki tłuszczowej ulega znacznemu zmniejszeniu dzięki wykorzystaniu go jako główne źródło energetyczne. W ten sposób możemy budować masę mięśniową i jednocześnie spalać tkankę tłuszczową. Wysoką skuteczność i działanie produktu potwierdzają opinie zwykłych bywalców siłowni. Włączenie Probolanu 50 do treningu pozwoli uzyskać lepszą „rzeźbę”, wymodelować sylwetkę, uwidocznić i zarysować mięśnie, jednocześnie umożliwiając ich rozbudowę.