czesci-do-maszyn-budowlanych

Sprawnie i bezawaryjnie pracujące maszyny budowlane, to gwarancja niezakłóconej działalności każdego biznesu, w którym taki sprzęt jest niezbędny. Powers Partner Sp. z o.o. to firma oferująca serwis oraz wysokiej jakości części do maszyn budowlanych, takich producentów, jak Caterpillar, Komatsu, JCB czy Volvo. Podzespoły cechują się zarówno wysokim poziomem funkcjonalności, jak i doskonałą trwałością oraz solidnością.

Części i serwis maszyn budowlanych

Doświadczenie, które zdobyła firma Powers Partner, podczas długoletniego działania na rynku, pozwala jej oferować jedynie sprawdzone, cenione przez użytkowników i w pełni niezawodne podzespoły do maszyn budowlanych, takie jak na przykład części cat, które znajdują uznanie i zaufanie klientów. Dodatkowym atutem działalności przedsiębiorstwa jest krótki czas realizacji zamówień, a także konkurencyjne ceny.

Innym walorem firmy Powers Partner jest również rozbudowany, profesjonalny serwis różnorodnych maszyn budowlanych. Każda maszyna intensywnie eksploatowana na budowie, powinna być utrzymywana w idealnej technicznej kondycji. Z tego względu serwis maszyn swoją ofertę poszerzył również o takie usługi, jak naprawa sprzętów oraz wymiana części do koparko-ładowarek, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, ładowarek i innych maszyn. Firma proponuje duży wybór oryginalnych części zamiennych lub atrakcyjne cenowo i nie ustępujące im jakością odpowiedniki. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pomogą dobrać odpowiednie i pasujące podzespoły do konkretnej maszyny oraz zaoferują montaż. Dzięki temu usługa jest nie tylko wykonana fachowo, ale również kompletna.

Dla wygody klientów, firma Powers Partner posiada również serwis mobilny, dzięki czemu w razie nagłej awarii maszyny budowlanej, nie ma potrzeby dostarczać jej do placówki firmy. Ekipa w jak najkrótszym czasie zjawi się na miejscu, by zdiagnozować problem oraz go usunąć. Dzięki temu maszyna budowlana może jak najszybciej zacząć ponownie działać, co wpływa na zmniejszenie ilości maszyn wyłączonych z użytku podczas prac budowlanych.