Europejski Fundusz Leasingowy

Europejski Fundusz Leasingowy istnieje od czerwca 1991 roku. To największa instytucja leasingowa w Polsce, która bierze aktywny udział w rozwoju przedsiębiorczości.

Przez okres dwóch dekad działalności Europejski Fundusz Leasingowy przekształcony został z prywatnej i niezależnej firmy w jednego z potentatów na rynku leasingowym. W 2001 roku wszedł w skład jednej z największych na świecie grup kapitałowych – Grupy Credit Agricole. Dzięki tej zmianie Fundusz zyskał niezbędną do funkcjonowania na najwyższym poziomie stabilność finansową i bezpieczeństwo, a także wiedzę i doświadczenie instytucji finansowej o zakresie funkcjonowania międzynarodowym.

Auto EFL – bogata oferta

Największym atutem Europejskiego Funduszu Leasingowego jest bardzo szeroka oferta. Znaleźć w niej możemy samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, maszyny, urządzenia, sprzęt komputerowy, oraz oprogramowanie IT. Oprócz tego Europejski Fundusz Leasingowy obejmuje swoim działaniem leasing i pożyczkę sprzętu rolniczego, czy aparatury medycznej. Posiada w swojej ofercie także rozwiązania leasingowe dla jednostek samorządu terytorialnego i prawników.

Tak szeroki zakres usług możliwy jest dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku. W ciągu tak długiego okresu czasu Funduszowi udało się uzyskać przyjazne warunki współpracy i stworzyć intratne umowy z największymi producentami i dystrybutorami na świecie. Firma posiada bardzo rozbudowaną strukturę sprzedaży, dzięki czemu jest zawsze blisko klienta. Od momentu rozpoczęcia działalności podjęła współpracę z przeszło 230 tysiącami kontrahentów!

Zakres oferty Auto EFL:

  • Leasing nowych samochodów:

– osobowych,

– dostawczych o DMC do 3,5t,

– ciężarowych o DMC powyżej 3,5t

  • Leasing samochodów używanych:

– osobowych,

– dostawczych o DMC do 3,5t,

– ciężarowych o DMC powyżej 3,5t,

  • Leasing maszyn budowalnych

– koparki, spycharki,

– ładowarki, maszyny do robót ziemnych,

  • Leasing maszyn i urządzeń
  • Leasing sprzętu biurowego, komputerowego i oprogramowania
  • Leasing sprzętu medycznego,
  • Kredyt na zakup samochodów nowych i używanych (dla konsumentów)