Zakupy spożywcze online

Megasam24 zapewnia dostawę artykułów spożywczych do domu już następnego dnia. Zapełnienie lodówki bez wychodzenia do sklepów stacjonarnych nie traci na popularności od czasu pandemii. Na co możesz liczyć, korzystając z oferty sklepu online Megasam24?

Zamówienie produktów do domu

Masz już dość co tygodniowych wizyt w potężnych marketach spożywczych, by zrobić zapasy artykułów spożywczych? Przekonaj się do zamówień online. Megasam24.pl to jedyny sklep spożywczy w sieci, w którym kupisz także artykuły przemysłowe czy zoologiczne. Martwisz się wyższą ceną produktów w ofercie sklepu internetowego? Nic bardziej błędnego! Maksymalne przeceny produktów spożywczych w Megasam24 wynoszą aż 79%.

Zalety zamówienia online

Kolejną zaletą sklepu Megasam24 jest możliwość zapłaty za zamówienie w ciągu 30 dni. Korzystając z usług PayPal, możesz także rozłożyć płatność na 4 raty. Megasam24.pl gwarantuje dostarczenie dostawy już następnego dnia od zamówienia, od poniedziałku do soboty. Wszyscy zamawiający z Warszawy i okolic mogą też liczyć na niski koszt dostawy – jedynie 4 złote za każde 20 kg zakupów.

Produkty dostarczane są jednak na terenie całej Polski, jednak w pobliżu Warszawy dostawę obsługuje sam sklep internetowy. Poza tymi granicami za transport odpowiada zewnętrzna firma kurierska, która pobiera 14 złotych za każde 10 kg zamówienia. Kurier dostarcza produkty w ciągu dwóch dni, bez możliwości wyboru przedziału godzinowego. Jeśli mieszkasz w pobliżu Warszawy, możesz wybrać godzinę dostawy w dogodnych przedziałach czasowych.

Lider na rynku e-grocery

Klientów może też zachęcić szeroki asortyment sklepu Megasam24. Co znajdziesz na wirtualnych półkach? Między innymi świeże wypieki, pakowane chleby krojone i tostowe, dania gotowe, owoce i warzywa oraz wszystko to, co oferuje każdy świetnie wyposażony sklep spożywczy. Zakupisz także świeże mięso oraz ryby, ale też produkty vege. Planujesz kolację ze świeżych owoców morza? Nie ma sprawy!

Klienci mogą także zamówić zakupy z szerokiego działu alkoholi, kosmetyków lub artykułów przemysłowych. Dostawa prosto z Megasam24.pl pomoże Ci uzupełnić zapasy artykułów higienicznych i spożywczych dla dziecka, dokupić potrzebne artykuły kuchenne czy też akcesoria na imprezę.

Konto na Megasam24

Według rankingu na www.topspozywcze.pl sklep internetowy Megasam24 otrzymał drugie miejsce. Najtańsze dostawy na terenie Warszawy, schłodzone produkty w transporcie, możliwość wyboru okienka czasowego – wszystko to zachęca do robienia zakupów online. Jeszcze więcej zyskasz, zakładając konto na witrynie sklepu – dzięki niemu wykprzystasz dodatkowe rabaty i podgląd statusu zamówienia.