Z wyszukiwarki Google wg badań przeprowadzonych przez serwis Ranking korzysta w naszym kraju około 96,72% internautów. Z tego powodu niezwykle ważne w walce o zdobycie nowych klientów jest pozycjonowanie oraz odpowiednia reklama strony.

Pozycjonowanie polega na sukcesywnym zdobywaniu dobrej jakości linków, które prowadzą do różnych podstron naszej strony. Dzięki skutecznej reklamie oraz pozycjonowaniu nawet nowo otwarta firma ma możliwość szybkiego dotarcia do sporej grupy klientów.

Kluczowymi elementami wpływającymi na pozycję strony są tzw. czynniki onsite. Składa się na nie odpowiednia optymalizacja serwisu, dobranie najbardziej pasujących do branży meta tagów oraz kilka innych działań wykonywanych przez firmę oferującą pozycjonowanie, taką jak Agencja Interaktywna WiWi. Ważną sprawą szczególnie w czasach kiedy wiele osób korzysta z mobilnych urządzeń, jest zaimplementowanie w swojej stronie funkcji RWD, która dostosowuje wygląd strony do rozmiarów ekranu urządzenia.

Głównym narzędziem w walce o pozycję w wynikach wyszukiwarki Google jest link building, czyli stałe i odpowiednio dobrane do wieku domeny linkowanie z dobrych jakościowo serwisów o zbliżonej tematyce. Takie linkowanie jest najbardziej skuteczne. Ważne jest także dokładne przeanalizowanie konkurencji oraz tego, na jakie frazy się pozycjonuje i z jakich stron internetowych pochodzą linki. Jest to pomocne przy planowaniu kampanii pozycjonującej.

Dzięki ofercie Agencji Interaktywnej WiWi osoby, które pragną wypromować swoją stronę i przeskoczyć w wynikach wyszukiwania swoją konkurencję mają taką możliwość. Firma zajmuje się kompleksowym pozycjonowaniem oraz kampaniami reklamowymi w internecie. Dzięki stałemu monitoringowi postępów masz cały czas wgląd w pozycję swojej strony internetowej. Każdy klient Agencji Interaktywnej WiWi otrzymuje raporty z postępów oraz dostęp do panelu, w którym pokazane są wszystkie działania z ostatnich 30 dni prac nad jego stroną. Agencję cechuje duża skuteczność oraz atrakcyjne ceny.

Zapisz

Zapisz