Sony Xperia XZ1

Dawniej jedyną formą zachowania wspomnień w
namacalnej formie były zdjęcia, z czasem pojawiła się też możliwość rejestracji
wideo. Do tego potrzeba jednak aparatu lub kamery, a przecież mało kto zabierał
wszędzie ze sobą te sprzęty. Dziś na szczęście do tego wszystkiego możesz
wykorzystać swój telefon komórkowy.

Multimedialna rewolucja

Ostatnie lata są prawdziwą karuzelą w elektronice, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Nowoczesne technologie nieustannie wpływają na naszą rzeczywistość, w domu czy w pracy masz coraz więcej praktycznych i funkcjonalnych urządzeń, które podwyższają jakość i komfort życia. A najlepszym tego potwierdzeniem jest telefon komórkowy. Prawdopodobnie nawet teraz trzymasz go w dłoni lub znajduje się on w zasięgu twojej ręki. W końcu w każdej chwili może ktoś zadzwonić lub może sam będziesz chciał skontaktować się ze znajomym albo przejrzeć aktualności w social mediach.

Wszechobecny postęp nie ominął także technologii multimedialnych. Podzespoły z tego zakresu mają coraz lepsze parametry, za przykład niech posłuży wysokiej klasy telefon Sony Xperia XZ1 – elementy wykorzystane w jego konstrukcji jeszcze do niedawna były albo zarezerwowane dla profesjonalnych urządzeń dla zawodowców, albo niedostępne dla niewielkich rozmiarem technologii mobilnych. Posiadając taki smartfon, możesz odkryć zupełnie nowy świat multimedialnych możliwości.

Sony Xperia XZ1 – świat multimediów w zasięgu ręki

Telefon azjatyckiego koncernu to urządzenie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Producent wykorzystał wyłącznie wysokiej klasy i jakości podzespoły, co pozwoliło na stworzenie smartfona z wyższej półki. Wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala to gwarancja doskonałego odwzorowania kolorów oraz pełni szczegółów. Rozmiar ten znakomicie sprawdza się także podczas oglądania filmów czy seriali. Warto w tym miejscu dodać, że telefon doskonale radzi sobie z odtwarzaniem plików online w jakości HD dzięki obsłudze LTE – nie trzeba czekać na zbuforowanie materiału.

Klasą samą w sobie są jednak parametry optyczne. Aparat główny posiada soczewkę z matrycą o rozdzielczości aż 23 Mpix oraz rewelacyjnym poziomem czułości. A dodatkowe technologie, jak np. system potrójnego przetwarzania obrazu analizujący zmienność warunków, przetwornik obrazu czy laserowy czujnik ostrości obrazu sprawią, że wykonane przez ciebie zdjęcia i filmy będą przypominały dzieła profesjonalistów. A to przecież tego rodzaju materiały są dziś najlepszą pamiątką z ważnych wydarzeń, wyjazdów czy też zwykłego spotkania ze znajomymi. Dodatkową zaletą takich „cyfrowych wspomnień” jest to, że w dowolnym momencie możesz do nich wrócić. Wystarczy odblokować telefon, by znów cieszyć się wyjątkowymi momentami.

Zdjęcia i filmy o wysokiej rozdzielczości zapisane w pamięci Sony Xperia XZ1 to również jedyna w swoim rodzaju możliwość tworzenia swoistych wirtualnych pocztówek. Wystarczy za pomocą odpowiedniej aplikacji stworzyć kolaż ze zdjęć lub własny film. Nie trzeba do tego specjalnych umiejętności – po prostu zaznacz odpowiednie pliki, możesz także dobrać przejścia czy muzykę w tle. Takie cyfrowe wspomnienia wyślij następnie do znajomych lub opublikuj w mediach społecznościowych. Wysoka jakość zapisanych materiałów sprawia, że z powodzeniem odtworzysz je również na ekranie komputera, w telewizji lub na projektorze.

Sony Xperia XZ1 to znakomite urządzenie, które pozwala na zachowanie ważnych chwil na dłużej. Wspomnienia w tej formie nie zostaną nadgryzione zębem czasu i zawsze będą zachwycały nie tylko głębią wyrazu, ale również doskonałą jakością i pełnią kolorów