Poszukiwania przyssawek do szkła UPG trzeba rozpocząć od dokładnego określenia, czego potrzebujesz. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby sprzęt był solidny, mocny, bezawaryjny i intuicyjny w obsłudze to koniecznie zapoznaj się z porównaniem tych dwóch modeli: Hoeflon C600 oraz UPG 600-2. Zapraszamy!

Ssawka do szkła UPG 600-2 – imponujące osiągi, kompaktowa budowa

W przypadku ssawek do szkła nie ma miejsca na kompromisy ani połowiczne rozwiązania. Wiedzą o tym producenci urządzenia Hoeflon UPG 600-2, który zaprezentowali maszynę o udźwigu 600 kg. Tak wysoka wartość udało się uzyskać, dzięki zastosowaniu dwóch niezależnych obwodów próżniowych oraz przedłużanego ramienia, które dodatkowo jest demontowane. Talerze przyssawkowe mają popychacze (przeguby sprężynowe). Tym, co wyróżnia sprzęt na tle konkurencji jest bez wątpienia zintegrowany przyrząd pomiarowy do monitorowania próżni oraz zasilania, a także możliwość konfigurowania przyssawek bez używania narzędzi.

Hoeflon UPG 600-2 jest zasilany za pomocą akumulatora 12 V o dużej pojemności. Pracuje przez dłuższy czas nawet w trudnych warunkach terenowych. Odciąża Twoich pracowników, a zarazem poprawia efektywność procesów i precyzję realizowanych zadań.

Ssawka do szkła Hoeflon C600 – wysokie bezpieczeństwo i nieprzeciętna jakość

W naszym zestawieniu pojawiła się jeszcze jedna ssawka do szkła, czyli Hoeflon C600. Te dwie maszyny pochodzą z tej samej klasy, ponieważ oferują udźwig na poziomie 600 kg. Podobnie jak poprzednik, również ten chwytak pracuje na dwóch niezależnych obwodach hydraulicznych, co poprawia stabilność oraz bezpieczeństwo.

Ssawka do szkła, którą znajdziesz w wypożyczalni https://dzwigamy.com/przyssawki/ na pewno sprosta wszystkim zadaniom. Obraca się ręcznie o 360 stopni z blokadą co 45 stopni. Idealnie nadaje się do montowania wielkogabarytowych powierzchni szklanych, usprawniając pracę na każdej budowie.

Zastanawiasz się, który sprzęt będzie lepszy? Do zastosowania profesjonalnego na pewno warto rozważyć obydwie propozycje, jednak dobrym pomysłem będzie skonfrontowanie swoich przemyśleń i rozmowa o potrzebach z doradcą. Specjalista z wypożyczalni dysponuje wiedzą na temat każdego sprzętu i chętnie odpowie na Twoje pytania. To niewątpliwa zaleta wynajmu przyssawek.