Życie, ochrona i bezpieczeństwo – biorąc pod uwagę te 3 aspekty, trudno nie potwierdzić, iż warto skorzystać z ubezpieczenia na życie. Dzięki niemu zyskujemy pewność, że w razie wypadku czy też naszej nagłej śmierci nasi bliscy będą mieli możliwość skorzystania z odpowiedniej sumy pieniędzy wypłaconej przez firmę ubezpieczeniową. Tym samym łatwiej będzie im przetrwać i poradzić sobie w obliczu tak trudnej dla nich sytuacji.

Nasza polisa na życie dla naszych bliskich

 

Decydując się na ubezpieczenie na życie, tak naprawdę podejmujemy ważną decyzję, która dotyczy przyszłości naszej rodziny. To ona zyska na nim najbardziej, dlatego osoby, które nadal rozważają jej zakup, powinny przede wszystkim pomyśleć o tych, którzy za kilkanaście lat po naszej śmierci będą musieli pokryć koszty pogrzebu, a niekiedy nawet tracąc jedynego żywiciela rodziny, nauczyć się żyć zupełnie inaczej.

Szczególnie trudnym przypadkiem jest utrata jedynego żywiciela rodziny, który do tej pory utrzymywał najczęściej żonę i dzieci. Osoba, która wcześniej nigdy nie pracowała, może mieć duże trudności ze znalezieniem pracy i odnalezieniem się w nowej dla niej sytuacji. Pieniądze z ubezpieczenia będą więc dla niej wyjątkowo dużym wsparciem. Do momentu, kiedy nie podejmie się pracy, może korzystać ze źródeł finansowych, które pochodzą z ubezpieczenia zmarłego.

Polisy na życie to oferta praktycznie każdej firmy ubezpieczeniowej, w tym np. viennalife.pl Można skorzystać zarówno z podstawowe pakietu ubezpieczenia, jak też rozszerzonego, a nawet połączonego z oszczędzaniem. Wszystko zależy od tego, jak wiele oczekujemy on ubezpieczenia i co właściwie chcemy zyskać.

Nieszczęśliwe wypadki

 

Ubezpieczenie na życie obejmować może również: wypadki, inwalidztwo, rehabilitację, leczenie w szpitalu, a nawet utratę pracy. W viennalife.pl oferta dopasowywana jest indywidualnie do klienta, zakres polisy jest bardzo elastyczny, co pozwala na stworzenie indywidualnej ochrony i zabezpieczenia dla każdego.