celownik termowizyjny

Bez względu na to, czy bywamy często w lesie w poszukiwaniu zwierzyny łownej, czy też po prostu chcemy zadbać o bezpieczeństwo swojej posesji, z wyzwaniem samodzielnego monitorowania terenu nie jesteśmy pozostawieni samemu sobie. Oto najlepsze urządzenia do lasu i nie tylko, które pozwolą nam zwiększyć skuteczność działań bez względu na okoliczności.

Miniaturowe kamery szpiegowskie

Zacznijmy od sprzętu, który z pewnością rozpoznajemy z popularnych filmów szpiegowskich. Takie mini kamery, umieszczone w długopisie, okularach, dyktafonie czy nawet zegarze pozwolą nam zarejestrować obraz w sposób dyskretny i bez ryzyka wykrycia. 

Sprzęt tego typu jest coraz powszechniej wykorzystywany, nie tylko w branży detektywistycznej, ale również w innych, częściej spotykanych sytuacjach. Planujemy zostawić dzieci z nową nianią? Do domu przychodzi ekipa remontowa, która pracować będzie pod naszą nieobecność? Taki miniaturowy sprzęt zapewni dyskretne oko wszystko, co dzieje się w naszym domu pod nieobecność właścicieli. 

Monitoring leśny

Lasy i pola to miejsca, które ze względu na stan własności lub nasze specjalistyczne zainteresowania również muszą być stale monitorowane. Niestety brak odpowiedniej infrastruktury technicznej wymaga w takich sytuacjach zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań

Właśnie takim jest fotopułapka leśna, która dzięki odpowiedniej technologii może być zainstalowana dosłownie wszędzie – na drzewie w krzakach czy w każdym innym miejscu. Kamery leśne zbudowane są z trwałych materiałów, które zapewniają odporność na wodę, wiatr i ekstremalne temperatury. To czyni z nich idealnego kompana do wszystkich leśnych przygód. 

Celowniki termowizyjne

Czas na sprzęt dla prawdziwych gadżeciarzy. Pełnoprawny celownik termowizyjny to urządzenie najwyższej klasy, które zostało zaprojektowane z najlepszych materiałów i zapewnia doskonałą przejrzystość obrazu w całkowitej ciemności. Najbardziej zaawansowane modele celowników zapewnią widoczność nawet do 1000 metrów – i to bez dodatkowego, sztucznego oświetlenia. 

W zależności od naszych potrzeb oraz budżetu, do dyspozycji mamy pojedynczy celownik lub cały zaawansowany zestaw, który możemy konfigurować dowolnie, w zgodzie z naszymi potrzebami.