wlewy witaminowe Gdynia

Substancje podane bezpośrednio do krwi, nie podlegają procesowi wchłaniania (przewaga nad preparatami doustnymi), dlatego witaminy podane we wlewie dożylnym są natychmiastowo dostępne dla organizmu.

Kroplówka 
Kroplówka (wlew dożylny, infuzja dożylna), jest jednym z podstawowych zabiegów medycznych. Polega na kontrolowanym przetoczeniu dużej objętości płynów (najczęściej od 50 do 500 ml) bezpośrednio do krwiobiegu pacjenta. Kroplówki najczęściej zawierają leki (np. przeciwbólowe) albo substancje odżywcze (np. cukry, aminokwasy, witaminy, minerały). Kroplówki witaminowe są alternatywa dla popularnych, ale mniej skutecznych ze względu na sposób podania tabletek z witaminami.

Kroplówka witaminowa
Osoby stosujące wlewy witaminowe nie muszą pamiętać o codziennym przyjmowaniu kapsułek, których zawartość nie zawsze musi być dobrze przyswajana przez organizm ludzki. Zamiast tego od czasu do czasu przyjmują kroplówkę z wybranym zestawem witamin (np. witamina C, B complex, witamina D, itd.). Dodatkową zaletą kroplówek jest możliwość suplementowania substancji, które nie podlegają degradacji w przewodzie pokarmowym, a zatem nie mogą być podawane doustnie (np. glutation, albuminy).

Kroplówka z dojazdem
Ciekawym rozwiązaniem jest kroplówka z dojazdem do pacjenta- nie trzeba samodzielnie jechać do kliniki, stać w korach, czekać w kolejkach, czy narażać się na kontakt z chorymi. Będąc w Trójmieście można zamówić kroplówkę z dojazdem do pacjenta. W ramach usługi pielęgniarka przyjedzie do pacjenta i poda mu odpowiednią kroplówkę. Wlew dożylny można otrzymać w domu, w hotelu czy miejscu pracy- jest to duża wygoda i oszczędność czasu. Wiele ciekawych informacji możną znaleźć w linku wlewy witaminowe Gdynia.