ekspres kawowy

Kawa w biurze może być parzona ręcznie, ale wtedy, gdy liczy się jakość, warto zainwestować w profesjonalny ekspres. Co kupić?

Jaki rodzaj ekspresu do kawy wybrać?

Jako ekspres do firmy warto zakupić profesjonalne urządzenie ciśnieniowe, które będzie w stanie zapewnić skuteczną i niezawodną pracę, różnorodne programy, prostą obsługę oraz niskie koszty eksploatacji.

Te wymagania mogą spełnić automatyczny ekspres do kawy Franke, które od lat wybierane są przez wymagających użytkowników na całym świecie.

Ekspres do firmy – najważniejsze parametry

Aby kupić dobry ekspres do kawy do biura, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych paramentów technicznych:

– Wydajność – w dużym biurze potrzebny będzie ekspres o wysokiej wydajności, którzy szybko przygotuje dużą liczbę filiżanek kawy.
– Wielkość pojemników na wodę i na mleko – im będą one większe, tym rzadziej można je uzupełniać. Wybrane ekspresy mogą być podłączone bezpośrednio do instalacji wodnej.
– Młynek do kawy – szybko mieli kawę potrzebną do wykonania świeżego naparu.
– Sposób obsługi – najlepiej wybrać ekspres automatyczny, który sam przygotowuje kawę po wyborze jej odpowiedniego rodzaju na ekranie dotykowym.
– Liczba napojów – im więcej specjałów i ich wariantów, tym ekspres jest bardziej uniwersalny i każdy może znaleźć wśród dostępnych napojów coś dla siebie.
– Czyszczenie – specjalne programy czyszczące pozwolą utrzymać ekspres w czystości i wydłużyć jego żywotność.