PRO Club

Profesjonaliści z sektora urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych od dłuższego czasu szukają nowoczesnych rozwiązań dla swoich działalności. Formy wsparcia, jakie firma Panasonic oferuje projektantom, instalatorom i dystrybutorom są na tyle ciekawe, że przyciągają wielu fachowców z różnych stron świata, w tym także z Polski. Poznaj innowacyjną platformę PRO Club!

Co oferuje PRO Club?

Proclub to serwis internetowy, który ma za zadanie przede wszystkim ułatwić pracę użytkownikom. Po zarejestrowaniu się na stronie każdy otrzymuje dostęp do wielu narzędzi i funkcjonalności za pośrednictwem wybranego przez siebie urządzenia. Może być to zarówno komputer, tablet, jak i telefon. Dzięki temu łatwy dostęp do innowacyjnych rozwiązań użytkownik może mieć zawsze pod ręką. Opcje, z jakich można skorzystać to m.in.: wydruk katalogów i ulotek, pobieranie instrukcji serwisowych, obsługi i instalacji, możliwość pobierania najnowszych programów inżynieryjnych potrzebnych w pracy, dostęp do porad dotyczących postępowania w przypadku wystąpienia kodów błędów, obliczanie parametrów klimakonwektorów Aquarea Air na podstawie danych konkretnego układu, zapisy na szkolenia, pobieranie świadectw zgodności, oraz pierwszeństwo w dostępie do najnowszych informacji.

Jakie są najważniejsze funkcjonalności w PRO Club?

Użytkownicy, którzy zdecydują się na rejestracje w serwisie, otrzymują bogatą bibliotekę zasobów, a także takie narzędzia i aplikacje jak: „Mój dom”: kreator wymiarowania instalacji domowych i urządzeń powietrze – woda, „Mój projekt”: formularz umożliwiający kontakt z zespołem specjalistów firmy Panasonic, iFinder: wyszukiwarka instalatorów: wykaz ułożony według kodów pocztowych, dFinder: wyszukiwarka dystrybutorów: wykaz ułożony według kodów pocztowych, dedykowane ulotki i broszury w formacie PDF z logo i danymi kontaktowymi instalatorów, generator etykiet energetycznych, kalkulator zapotrzebowania na ogrzewanie, kalkulator poziomu hałasu wytwarzanego przez jednostki zewnętrzne, kalkulator klimakonwektorów Aquarea, promocje i specjalne oferty, katalogi (dokumentacja handlowa), marketing (zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, logotypy) oraz wiele innych. Więcej na ten temat przeczytasz na https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/.