tapety-zen-fototap_pl

Moda na zen trwa w najlepsze. Ten dalekowschodni model aranżowania wnętrz bardzo dobrze ostatnimi czasy ma się w naszym kraju, a fakt ten kompletnie nas nie dziwi. Wszak mamy  w tym przypadku do czynienia z pomieszczeniami stanowiącymi prawdziwe oazy spokoju, wnętrzami, w których można skutecznie się zrelaksować i wyciszyć, nabierając nieco dystansu do otaczającego nas świata. W wiodących sklepach z dekoracjami wnętrz (na przykład na https://www.fototap.pl/) sprzedaje się tego typu ozdób coraz więcej. Jeśli i Ty pragniesz urządzić przestrzeń w stylu zen, sprawdź, jak to zrobić!

Porady dla początkujących!

Przede wszystkim powinniśmy już na wstępnie odrzucić wszystko to, co krzykliwe, nienaturalne, stworzone z materiałów sztucznych. Zen to sama natura, dlatego powinniśmy każdorazowo wybierać materiały typu porcelana, deski, papier, bambus. Oczywiście kolorystka musi się idealnie do tego klimatu dopasować, zatem kolory Ziemi będą z pewnością przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Brązy, beże, delikatne zielenie, biel i szarość – te warto wybierać.

Na jakie ozdoby naścienne warto postawić?

Gdy myślimy o klimacie zen, z całą pewnością na samym początku przychodzi nam na myśl postać Buddy. Trudno wszak dziwić się temu, jest to bowiem jeden z najbardziej rozpoznawalnych motywów. Ale oczywiście mamy do czynienia z przeróżnymi jego przedstawieniami – tak, by każdy klient mógł znaleźć dla siebie fototapetę czy obraz będący spełnieniem jego estetycznych marzeń.

Oczywiście nie tylko Budda wchodzi tutaj w grę, warto pomyśleć także o motywach związanych ściśle ze światem natury. Przepiękne orchidee, woda, kamienie – tego typu printy także nierzadko się pojawiają.

Każdy, kto ma zamiar odmienić swoje wnętrza na wiosnę, może pomyśleć właśnie o stylu zen. Będzie stylowo, modnie, z gwarancją udanego wypoczynku we własnych czterech kątach. I o to chodzi! W sklepie internetowym www.fototap.pl czekają na ciebie setki wzorów i kolorów tapet do kuchni, jadalni i pozostałych pomieszczeń.