Endermologia na brzuch

Naturalnym efektem odchudzania, szczególnie przy zrzuceniu dużej ilości kilogramów lub po ciąży jest zwisająca skóra brzucha. Możesz się z nią rozprawić zmieniając nawyki żywieniowe, dobrze się nawadniające, a także stosując odpowiednie zabiegi medycyny estetycznej.

Nawadnianie organizmu to podstawa

Woda wpływa pozytywnie na funkcjonowanie wielu narządów, w tym także skóry. Wpływa na jej elastyczność, pomaga stworzyć odpowiednią tkankę mięśniową, a dzięki temu Twoje ciało wygląda naprawdę dobrze. Warto więc każdego dnia zadbać o odpowiednie nawodnienie, pijąc przede wszystkim wodę. Należy działać zarówno od środka, jak i od zewnątrz, nakładając na skórę dobrej jakości kremy nawilżające.

Wprowadź zmiany w swojej diecie

W Twojej diecie powinno być dużo warzyw oraz owoców, nie może zabraknąć witamin i składników odżywczych. Przede wszystkim w dbaniu o stan skóry ważne są witamina C oraz kwasy omega-6.

Endermologia na brzuch – zabieg, na który warto się zdecydować

Płaski i gładki brzuch możesz uzyskać wykorzystując zabiegi medycyny estetycznej, a jednym z nich jest endermologia. Jest najpopularniejszym zabiegiem, dzięki któremu można zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, poprawić stan skóry oraz ją ujędrnić. Endormologia to specjalna forma masażu pod ciśnieniem, w trakcie którego głowice zasysają fałdy skóry, a jednocześnie jest ona masowana przez dwie rolki. Masaż oddziałuje na tkanki podskórne oraz skórę właściwą. Pomaga uzyskać płaski brzuch, jeżeli tylko występuje w połączeniu z dietą i odpowiednim nawodnieniem.

Endermologia na brzuch działa kompleksowo, wyszczuplając i ujędrniając ciało. Możesz pozbyć się z jej pomocą wszelkich niedoskonałości. Daje bardzo dobre efekty bez interwencji chirurgicznej. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Zaraz po jego zakończeniu można normalnie funkcjonować.

Stymulacja odbywająca się z udziałem masażu pod ciśnieniem jest bardzo intensywna, uruchamiane są naturalne procesy metaboliczne. Komórki tłuszczowe są rozbijane, a skóra jest pobudzana do odbudowy. Pojawiają się nowe włókna kolagenowe, kwas hialuronowy oraz elastyna. Rezultaty stosowania zabiegu widać już po pierwszej wizycie, a pożądany efekt można uzyskać wykonując serię składającą się minimum z 3 wizyt.

Z pomocą endermologii uzyskasz płaski brzuch, pozbędziesz się boczków, a skóra na brzuchu będzie znacznie bardziej jędrna. Wypracujesz również pożądaną talię. Zabieg pomaga również zmniejszyć obwód brzucha, co na pewno Ci się spodoba.

Zawalcz o swój płaski brzuch

Nieestetyczne boczki, oponka oraz zwisająca skóra na brzuchu są Twoim wielkim kompleksem? Na szczęście nie musisz się już tym martwić, ponieważ jest dostępna endermologia na brzuch. Łącząc zabieg z odpowiednią dietą oraz nawadnianiem możesz uzyskać rewelacyjne efekty. W naturalny sposób pobudzisz do pracy metabolizm, a to wpłynie bardzo dobrze na cały Twój organizm. Zabieg jest bezpieczny i skuteczny, dlatego polecany dla każdego, kto ma problem ze zwisającą skórą na brzuchu.