Jesteś świadkiem i czeka Cię wyzwanie w postaci zorganizowania wieczoru kawalerskiego? Sprawdź, w jaki sposób można wyprawić ten wyjątkowy wieczór nie powielając schematów.

Wieczór kawalerski to przede wszystkim wyjątkowy czas dla przyszłego Pana Młodego i to właśnie on jest gwiazdą. O tym powinno się pamiętać, bez względu na to, jaki rodzaj imprezy organizujesz, gdzie planujesz ją wyprawić itp. Dobrze jest, aby odbyła się w gronie najlepszych przyjaciół. Zbyt duży tłok również nie jest wskazany. Lepsze mniejsze, ale zaufane, sprawdzone grono najbliższych kumpli czy rodziny Pana Młodego. Według polskiej tradycji, to świadek organizuje wieczór kawalerski. W praktyce wygląda to tak, że wszyscy uczestnicy wieczoru wspólnie wybierają rozrywki. Pokrywają również ich koszty, z których zwolniony jest oczywiście główny bohater.

Gra miejska

To z pewnością nietypowy pomysł jak na spędzenie ostatniego wieczoru wolności. To dobry pomysł dla grupy, która ma zacięcie detektywistyczne czy pragnie rozrywki na miarę Sherlocka Holmesa. Gry miejskie są po prostu różnego rodzaju grami tematycznymi. Za wykonanie różnego rodzaju zadań zdobywa się punkty albo nawet drobne prezenty. Oczywiście dobrze by było jakby zakończyła się ona imprezą w klubie bądź dyskotece. Nowością są również tzw. escape roomy. Uczestnicy zostają zamknięci w pomieszczeniach, muszą tak ze sobą współpracować, aby wyjść z budynku, a jednocześnie rozwiązać wiele zagadek. Świetna zabawa i dawka adrenaliny gwarantowana.

Oryginalny prezent

Kupowanie prezentów dla Pana Młodego to już raczej rzadkość. Jeśli nawet wciąż podtrzymuje się tę tradycję są to zazwyczaj różnego rodzaju alkohole, rzadkiej gadżety z sex shopu. Warto pomyśleć jednak o prezentach dla całej grupy. Np. koszulkach, czapkach itp. Będzie to wyjątkowa pamiątka.

Kluby i taniec erotyczny

Być może nie jest to zbyt oryginalny, a na pewno nie innowacyjny pomysł, ale z pewnością spodoba się większości panów. Możecie ustalić plan, według którego będziecie zwiedzać kluby. Może to być w miejscu zamieszkania, ale jeszcze lepiej wyjechać do innego miasta. Imprezowanie w nieznanym miejscu, w którym nie znacie żadnych zakamarków, ludzi, miejsc może być naprawdę ekscytujące. Dobrym pomysłem może być także zaproszenie tancerki erotycznej. Zwłaszcza, jeśli jest to impreza zamknięta, tj. wynajmujecie klub czy macie zarezerwowaną loże vipów. Zaproście tancerkę, która wykonana zmysłowy taniec erotyczny. A może wolicie pełen seksapilu i kobiecego uroku taniec na rurze? Profesjonalna tancerka np. Ela z pewnością uwiedzie każdego z uczestników imprezy. Przekonacie się, jak można połączyć piękno wysportowanego kobiecego ciała z namiętnym tańcem.