Wykładziny i panele LTV to bez wątpienia rewelacyjny pomysł na wykonanie podłogi. Stosując tę metodę pokrycia można uzyskać wspaniały efekt za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Przyjazne wnętrze to dobra atmosfera w domu oraz w pracy
Podłogi to bardzo ważny element wyposażenia każdego wnętrza. Naturalne materiały takie jak kamień czy drewno z pewnością wyglądają bardzo efektownie, ale niestety wymagają również nadzwyczaj wiele uwagi, a koszt ich zakupu oraz w konsekwencji późniejszej pielęgnacji i konserwacji sprawiają, że wiele osób szuka do swojego domu innych, nieco bardziej praktycznych rozwiązań. Alternatywa dla drewna i kamienia

Świetnym rozwiązaniem dla osób o ograniczonym budżecie, ale jednocześnie obdarzonych ułańską fantazją podczas projektowania wnętrz są bez wątpienia podłogi LVT . Te wysokojakościowe produkty podłogowe łączą w sobie niebanalną atrakcyjność materiałów naturalnych z niezwykle wysoką trwałością, a także relatywnie niskimi kosztami utrzymania. Co więcej zapewniają również praktycznie pełną dowolność w zakresie aranżacji różnego rodzaju wnętrz. Dobra jakość w najlepszej cenie

Niezwykle bogata i szeroka oferta wzornicza paneli LTV obejmuje zarówno wzory naturalnego drewna, jak i szlachetnego kamienia. Dzięki temu można zaaranżować przestrzeń sypialni oraz salonu w nowoczesnym mieszkaniu lub w domku jednorodzinnym, a także w biurze, w restauracji czy w gabinecie usług. Naturalne właściwości podłóg wykonanych z materiału LVT sprawiają, że jest ona ciepła w dotyku, odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania, mikropęknięcia, a także odpryski. Dodatkową i niezwykle istotną zaletą tego typu podłóg jest wyjątkowo prosty montaż paneli LTV, a także ich pełna antyalergiczność, co ma szczególnie duże znaczenie jeśli w pomieszczeniu przebywają małe dzieci.
Panele LTV można bez najmniejszego problemu zamontować całkowicie samodzielnie. Jest to możliwe dzięki specjalnej modułowej budowie podłogi, która występuje w formie płytek oraz bardziej standardowych paneli.