Czy za 700 zł można kupić dobrej jakości smartfon, który spełni oczekiwania wymagających użytkowników? Czy warto jest inwestować w droższe modele, podczas gdy tańsze posiadają wszystkie funkcje, których potrzebujemy? Przy zakupie podobnych urządzeń należy zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek i kierować się jedynie własnymi, indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami.

Co może nam zaoferować smartfon za 700 zł?

 

Analizując wiele stron internetowych i e-sklepów z urządzeniami elektronicznymi, w tym m.in. ale.pl, dostrzec można, że coraz tańsze telefony posiadają coraz więcej funkcji. W wielu przypadkach taki telefon może na co dzień zastąpić również aparat fotograficzny, a nawet tablet. Matryca ich aparatu głównego osiąga 13 [Mpix]. Ponadto są to smartfony, które w większości obsługują standard szybkiego internetu LTE.

Ekran zazwyczaj mają większy niż droższe modele. Wyświetlacz ma zwykle przekątną 5′, a urządzenie obsługuje filmy w jakości Full HD. Pamięć telefonu można dowolnie rozbudowywać przy pomocy karty SD nawet do 128 GB.

Za 700 zł można kupić smartfon zarówno z systemem Android, jak i Windows Phone. Każdy użytkownik wybierze coś dla siebie. Warto jest również wspomnieć o wydajności takich urządzeń. W tym zakresie cenowym już bez problemu kupimy telefon o dużej szybkości pracy.

Kto skorzysta najbardziej?

 

Nie każdy jednak będzie usatysfakcjonowany takimi parametrami. Są osoby, którym smartfon służy przede wszystkim do oglądania filmów i gry w różnego rodzaju gry. Do tego potrzebny jest już naprawdę mocny procesor, który poradzi sobie z tak dużym wyzwaniem. Ponadto, niektóry oczekuje od smartfona, że będzie robił zdjęcia idealne i to on stanowi dla nich najważniejszy element tego urządzenia. Wszystko więc zależy od tego, do jakich celów będziemy go użytkować.

Nie ulega jednak wątpliwości, że na ale.pl znajdziemy mnóstwo modeli smartfonów do 700 zł, które posiadają dobrej jakości aparat, szybki i wydajny procesor, wiele dodatkowych funkcji, duży wyświetlacz i nowoczesny design.