karykatury-na-zywo-wesele-event-karykaturzysta

W ostatnich latach to coraz częstsza atrakcja weselna, to rysowanie na żywo karykatur gości wesela. To świetna zabawa oraz oryginalna pamiątka z uroczystości, bo każdy z nas lubi oglądać dowcipne podobizny. Jest jednak jeden warunek, aby na weselu nie było obciachu. Powinien to być jak najlepszej klasy karykaturzysta evenowy.

Ponieważ nie każdy z nas ma poczucie piękna, pozostaje intuicja. Karykatura jest podobna lub nie, podoba się komuś lub nie. Niektórzy z podziwem przyjmują każdą formę twórczości plastycznej, więc każda karykatura może im się podobać. Jak więc poznać, że kandydat jako artysta tworzący karykatury na żywo, sprawdzi się najlepiej na planowanym przez ciebie weselu?

Karykatury na żywo na weselu

Przykłady karykatur oczywiście muszą ci się spodobać, choć warto to skonsultować z innymi osobami. Niezwykle ważną informacją jest szybkość rysowania. Podczas uroczystości weselnej każdy powinien się dobrze bawić i uczestniczyć w weselu, a nie nudzić się podczas długiego pozowania. 15, nawet 10 minut na narysowanie jednej karykatury to, zdecydowanie za długo. Szczególnie, gdy jest do narysowania 100 lub więcej gości wesela.

Najszybszy karykaturzysta na event

5 minut na karykaturę, to już rozsądny czas. Okazuje się jednak, że ten najszybszy karykaturzysta w 5 minut może narysować nawet kilka osób. Szczepan Sadurski, którego rysunki od wielu lat znasz z ogólnopolskiej prasy, książek czy telewizji), na wykonanie jednej karykatury potrzebuje… 100 sekund. Oczywiście, jeśli w tym krótkim czasie ktoś lub coś mu nie przeszkodzi.

Wiele osób nie jest w stanie w to uwierzyć, dlatego najlepszą okazją aby na własne oczy zobaczyć jak to możliwe, jest zaproszenie karykaturzysty, o którym prasa w Nowym Jorku pisała, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Karykaturzysta na wesele – kiedy załatwić?

Na pomysł zaproszenia najlepszego karykaturzysty na wesele warto wpaść zaraz po ustaleniu terminu wesela. Okazuje się, że najszybszy karykaturzysta eventowy pierwsze rezerwacje ma już 2 lata przed imprezą. Coraz częściej musi odmawiać osobom już zdecydowanym, szczególnie jeśli chodzi o weekend. Dlatego o taką atrakcję weselną należy zadbać zawczasu, wchodząc na stronę Karykatury.com.