pożyczka

Chcesz otrzymać dodatkowe środki, ale nie wiesz, czy firma pozabankowa udzieli Ci finansowania? Sprawdź, kto może wnioskować o szybką pożyczkę online! Jakie warunki należy spełnić? O czym warto pamiętać? Podpowiadamy!

Pożyczki przez internet z firmy pozabankowej to minimum formalności, szybki proces wnioskowania i ekspresowa decyzja o przyznaniu finansowania. Sprawdź, kto może wnioskować o pożyczkę online, by cieszyć się dodatkową gotówką!

Zdolność kredytowa – wymagana przez pożyczkodawców

Choć na rynku można spotkać pożyczki dla osób zadłużonych lub pożyczki bez sprawdzania baz dłużników, to pozostałe firmy pożyczkowe muszą zweryfikować Twoją zdolność kredytową. Co to takiego? To wyliczenie, czy dasz radę spłacać swoją pożyczkę w terminie, biorąc pod uwagę wysokość miesięcznych zarobków i brak spłacanych zobowiązań. Jeśli masz na koncie kilka pożyczek, kartę kredytową i kredyt w banku i nie radzisz sobie z ich spłatą, a chcesz wnioskować o kolejny produkt, firma może odrzucić Twój wniosek.

Spełnij indywidualne wymogi pożyczkodawcy

Lista wymagań, co do klienta pożyczki internetowej, nie jest zwykle długa. Wystarczy, że zmieścisz się w przedziale wiekowym danej firmy pożyczkowej – możesz spotkać pożyczki dla osób w wieku od 18 do 75 lat oraz dostarczysz niezbędne dokumenty. Podstawowe dokumenty, którymi powinieneś dysponować, to ważny dowód osobisty, aktywny numer telefonu, adres e-mail oraz konto bankowe, którego jesteś właścicielem. Jeśli wnioskujesz o większą kwotę, możesz również zostać poproszony o dostarczenie potwierdzenia zarobków, np. poprzez wyciąg z konta bankowego lub zaświadczenie od pracodawcy.

Gdzie szukać najlepszych ofert pożyczek online?

Jak widzisz, wcale nie trzeba spełniać dużej liczy wymogów, by otrzymać pożyczkę z pozabankowej firmy pożyczkowej. Ważne jest, byś dobrze się zastanowił, jakiej kwoty potrzebujesz oraz w jakim okresie spłaty, będziesz w stanie oddać swoje zobowiązanie. W tym celu przydatne będą gotowe narzędzia, które możesz znaleźć w internecie. Należy do nich, np. ranking pożyczek ratalnych, w którym znajdziesz oferty finansowania w kwocie od 100 do nawet 50 000 zł z okresem spłaty rozłożonym na kilka lat. Potrzebujesz pożyczki na niższą kwotę? Z pomocą przychodzi ranking chwilówek online, czyli propozycje ofert na kwotę od 100 do 5 000 zł z okresem spłaty do 61 dni.

Pożyczki online są łatwo dostępne, a do ich otrzymania wymagany jest jedynie dowód osobisty!