spotkania biznesowe w Warszawie

Kolacja firmowa, spotkanie biznesowe czy też impreza, wymagająca dyskretnej atmosfery to okazje zasługujące na szczególną wygodę, której powinny towarzyszyć kameralne warunki. Przy wyborze odpowiedniego miejsca warto kierować się nie tylko renomą lokalu, ale także eleganckim wystrojem, zachęcającym menu i możliwością swobodnej rozmowy z naszymi gośćmi. Na szczęście coraz więcej restauracji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i umożliwia im organizację różnego typu zebrań czy konferencji. Zastanawiasz się, które lokale w Warszawie to idealne miejsca na spotkania biznesowe? Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 propozycje najlepszych restauracji. Miłej lektury!

Spotkanie biznesowe Warszawa: Warszawa Wschodnia – francuska elegancja

Miejsce stworzone przez Mateusza Gesslera, wybitnego kucharza i restauratora, zachwyca od momentu przekroczenia jego progu. Otwarta kuchnia, umożliwiająca podziwianie pracy najlepszych kucharzy, została otoczona ogromnym stołem, stając się centralnym punktem restauracji, od którego aż ciężko oderwać wzrok. Nowoczesny wystrój przestronnej sali stanowi doskonałe warunki zarówno na oficjalne, jak i te mniej formalne spotkania biznesowe w Warszawie. Dodatkowo Warszawa Wschodnia oddaje do dyspozycji swoich gości Salę VIP, której eleganckie wnętrzne gwarantuje kameralne warunki oraz swobodę rozmowy. W zależności od oczekiwań klienta oraz okoliczności spotkania, salka zapewnia 19-20 miejsc siedzących lub 25 stojących.

Spotkanie biznesowe Warszawa: Restauracja PAPU – rodzinne receptury

PAPU to obowiązkowy przystanek gastronomicznej podróży po stolicy. Elegancki wystrój, wszechobecne drewno połączone z uniwersalną bielą i niesamowicie imponująca wystawa różnorodnych trunków czynią to miejsce wręcz idealnym na organizację spotkania biznesowego w Warszawie. Od progu wita nas zapach świeżych przypraw połączony z przygotowywanymi daniami kuchni polskiej, której oryginalne i nowoczesne wydanie sprawi, że nawet najbardziej stresujące zebranie będzie mile wspominane. PAPU jest lokalem, który jak żaden inny nadaje się na oficjalne spotkania biznesowe, od których może zależeć przyszłość Twojej firmy. A to wszystko za sprawą nutki ekskluzywności unoszącej się w powietrzu. Restauracja umożliwia telefoniczne dokonanie wcześniejszej restauracji.

Spotkanie biznesowe Warszawa: Senses – uczta dla zmysłów na piątkę

Nie bez powodu Senses jest uważane za jedną z najlepszych restauracji w Polsce – to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wizyta w tym miejscu zapewni Ci doznania, o których być może zawsze marzyłeś. Bezkompromisowość w doborze najlepszych składników, oryginalność przestrzeni i wszechobecny aromat autentycznych potraw sprawiają, że miejsce to przeniesie wszystkie spotkania biznesowe na wyższy poziom. Co najważniejsze – lokal zapewnia swobodne i komfortowe warunki do rozmowy. Andrea Camastra to szef kuchni, który stoi za pomysłem i realizacją każdego naturalnego dania, które jest starannie opracowywane w pracowni sensorycznej. Co ciekawe – lokal nie oferuje stałego menu i stawia na nieustanny proces kreacyjny. Senses to jedna z nielicznych polskich restauracji, które znalazły się w Przewodniku Michelin – zdobywając jedno z najważniejszych wyróżnień w świecie gastronomii. Elegancja, niesamowite doznania smakowe i wyczuwalna w powietrzu autentyczność czynią Senso doskonałą propozycją dla biznesmenów.

Wybór idealnego miejsca, w którym będziesz mógł organizować swoje przyszłe spotkania biznesowe w Warszawie, to jednak nie wszystko. Pamiętaj, aby dokonać wcześniejszej rezerwacji, a także upewnić się, że Twój gość wie, w jaki sposób może dotrzeć pod wskazany adres. Dodatkowo nie zapomnij o zasadach biznesowego savoir vivre, dzięki któremu zagwarantujesz sobie profesjonalną prezencję na spotkaniu i uznanie w oczach swojego gościa.