projekt ulotki

Ulotka stanowi nośnik reklamy, dzięki któremu możemy dotrzeć ze swoim produktem lub usługą do szerszego grona odbiorców. Dlatego też zarówno jej treść, jak i grafika powinny być dobrze przemyślane, aby były atrakcyjne dla potencjalnego klienta, bo przyciągająca uwagę ulotka, zwiększa szanse na sukces firmy. Jak wejść w posiadanie takiej ulotki i ile kosztuje jej projekt?

Ulotka własnego autorstwa

Wejście w posiadanie efektownej ulotki nie musi się wiązać z koniecznością zawierania współpracy z profesjonalistami od projektowania. Równie dobrze sami możemy stworzyć projekt, który będzie na najwyższym poziomie, a całość będzie wyglądała dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Możliwe jest to za pośrednictwem specjalnego programu, który dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych złożeniem zamówienia na ulotki. W zależności od tego, jakie mamy wymagania i jak wyobrażamy sobie efekt, możemy skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć projekt od podstaw. Tym samym mamy nieograniczone możliwości i to bez dodatkowych kosztów. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową, stworzymy projekt, wybierzemy rodzaj papieru, rozmiar ulotki, jej orientację, a następnie zaznaczymy interesującą nas ilość i przejdźmy do finalizacji zamówienia, aby już następnego dnia móc trzymać w ręku samodzielnie zaprojektowane dzieło.

Zamówienie wydruku ulotki

Cena pojedynczej ulotki uzależniona jest od jej formatu, rodzaju papieru oraz tego, jak duży ma być nakład. Minimalna ilość wynosi pięćdziesiąt sztuk, natomiast maksymalnie możemy wydrukować ulotki w nakładzie miliona sztuk. Zazwyczaj druk ulotek następuje krótko po złożeniu zamówienia, aby już następnego dnia przesyłka mogła wyruszyć w drogę i jak najszybciej znaleźć się w miejscu docelowym… Poza ulotkami, w ten sam sposób możemy projektować i zamawiać zaproszenia, karty menu, kalendarze czy papier firmowy.

Ulotki są jedną z form reklamy, która może mieć odzwierciedlenie w obrotach firmy. Prawidłowo skonstruowane powinny zawierać ciekawą grafikę oraz skondensowane informacje. Za sprawą szablonów z samodzielnym stworzeniem takiej ulotki poradzi sobie każdy – bez wyjątku.