Japoński lifting twarzy

Masaż KOBIDO to japońska technika masażu twarzy i karku. Często uznawana za alternatywę dla medycyny estetycznej ponieważ daje podobne efekty.

Jak to możliwe?

Cały zabieg masażu KOBIDO trwa ok. 70 minut i powoduje usunięcie napięć mięśni.

Działa na głębsze warstwy skóry i mięśni przez to zwiększa przepływ energii na twarzy tym samym powodując efekt liftingu.

Dla kogo masaż KOBIDO?

Jeśli nie chcesz korzystać z zabiegów chirurgicznych a chcesz wyglądać młodziej, chcesz aby skóra była w lepszej kondycji, lepiej odżywiona, elastyczna, miała zdrowy i młody wygląd to taki masaż jest dla Ciebie.

Masaż KOBIDO oczywiście trzeba powtarzać żeby utrzymać efekt liftingu ale już po jednym zabiegu widać sporą zmianę. Masaż KOBIDO jest bardzo odprężający, przyjemny i relaksujący. Pobudza też krążenie krwi przez co poprawia koloryt skóry.

Czy takiego masażu można się łatwo i szybko nauczyć ?

Tak, możesz odbyć szkolenie z Masażu KOBIDO 2 lub 3-dniowe i nauczyć się technik wykonywania tego masażu pod okiem specjalisty kosmetologa np. w AS Edukacja w Katowicach.

Aby nabyć praktyki w zakresie masażu niezbędne będzie samodzielne ćwiczenie technik już po zakończeniu szkolenia ale solidna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej na szkoleniu wystarczy aby zacząć przygodę z masażem liftingującym KOBIDO.

Coraz więcej salonów kosmetycznych wprowadza do oferty ten zabieg a klientki wielokrotnie wracają na masaż zachęcone spektakularnymi efektami zabiegu. Masaż KOBIDO unosi skórę zmniejsza uczucie stresu a także pozwala się mocno odprężyć. Dla zapracowanych Pań jest idealnym rozwiązaniem.

Na szkoleniu dowiesz się jakie są etapy wykonywania masażu liftingującego, jakie są przeciwskazania do zabiegu a także jakich kosmetyków należy używać podczas i po zabiegu.

Specjalista pokaże szczegółowo każdy ruch i każdą technikę wykonywania masażu.

Na szkoleniu pracuje się na różnych modelach i modelkach co pozwala zdobyć niezbędne umiejętności wykonywania masażu na różnych rodzajach skóry.

Zapisy trwają przez cały rok, szkolenie można odbyć w niewielkiej grupie lub indywidualnie.

Szkolenia z KOBIDO przeznaczone są dla osób, które pracują w branży kosmetycznej i chcą poszerzyć zakres wykonywanych usług w salonach kosmetycznych lub też zamierzają w przyszłości zająć się tą branża.