Grupa Tree oferuje usługi budowlane. I choć nie buduje w ścisłym tego słowa znaczeniu, to usługi, które proponuje, są niezbędne w całym procesie budowlanych. Specjalność firmy to wyburzenie i rozbiórki budynków, prace ziemne, recykling materiału porozbiórkowego, a także wynajem maszyn budowlanych oraz kontenerów. W ten sposób Grupa Tree jest w stanie kompleksowo przygotować każdy teren pod budowę nowego obiektu, nawet wówczas, gdy wcześniej stał tam inny.

Rozbiórka budynków to specjalność Grupy Tree. Wieloletnie doświadczenie formy spowodowało, że jest ona w stanie rozebrać różne budynki, zarówno pod względem przeznaczenia, kubatury czy umiejscowienia. Rozbiórka także musi być wykonana zgodnie z licznymi zasadami, aby była szybka, skuteczna i bezpieczna.

Aby jak najbardziej optymalnie przygotować teren pod nową inwestycję Grupa Tree:

– dobiera metodę rozbiórki: mechaniczną lub hydrauliczną, w tym także użycie palników acetylenowych

– wyburza każdy rodzaj obiektu budowlanego: kubaturowe, inżynieryjne, przemysłowe

– wyburza różne rodzaje konstrukcji: stalowe, murowane, drewniane, żelbetowe, sprężone

– rozbiera elementy drogowe, torowiska, obiekty małej architektury, a także konkretne części budynków

– zapewnia nadzór nada pracami, w tym także nadzór konserwatora, a także opiekę dokumentacyjną

Długoletnia obecność na rynku i zdobyte doświadczenie pozwalają Grupie Tree zaoferować rzadko spotykany wysoki stosunek ceny do jakości wykonanych prac, a poza tym krótkie okresy realizacji. Precyzję w działaniu zapewnia duży park maszyn, który dzięki swojemu zróżnicowaniu, pozwalają na optymalne wykorzystanie metody oraz czasu. Prace rozbiórkowe wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów, a także przepisów bezpieczeństwa.

Grupa Tree ma na swoim koncie wiele realizacji wyburzeń w całej Polsce, w tym w bardzo znanych lokalizacjach. Do tej pory wyburzyła ponad 700 tysięcy m3 kubatury różnych obiektów. Firma dysponuje referencjami od wielu zadowolonych klientów, co poświadcza profesjonalizm i fachowość Grupy Tree.