Najbardziej zagorzali kibice piłki nożnej już nie mogą się doczekać święta, jakim jest dla nich EURO 2016. Po tym, jak reprezentacja Polski w pięknym stylu pokonała swoich przeciwników w eliminacjach można wnioskować, że będzie to święto wszystkich Polaków.

Nie każdy dostąpi tego zaszczytu i szczęścia, by mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 zobaczyć siedząc na stadionowych trybunach. Jednak emocje dzielone z przyjaciółmi przed ekranem telewizora czy komputera wcale nie muszą być mniejsze. Szanse Polski na Euro 2016 przez ekspertów są oceniane bardzo wysoko. Może w końcu nadejdzie ta długo oczekiwana chwila, że nasi wrócą na upragniony szczyt i przerwą niechlubną tradycję rozgrywania trzech meczów – otwarcia, o wszystko i o honor. Euro 2016 warto również oglądać ze względu na nowatorską formę. Po raz pierwszy w zawodach wezmą udział 24 drużyny, a nie jak do tej pory 16. Oznacza to, że meczów będzie więcej niż dotychczas, co z pewnością cieszy kibiców tej dyscypliny sportu.
Otwarcie Euro 2016 nastąpi 10 czerwca w Marsylii, a mecz finałowy – miejmy nadzieję, że z udziałem polskiej reprezentacji – 10 lipca 2016 r. w Paryżu. Lato, to czas urlopów, ale nawet jeżeli wyjedziemy do leśnej głuszy, gdzie o telewizji możemy tylko pomarzyć, mamy szansę być na bieżąco z rozgrywkami, pod warunkiem, że zabierzemy ze sobą urządzenie podłączone do internetu. Jest bowiem wiele stron emitujących meczyki na żywo. Dzięki temu, jeżeli tylko mamy dostęp do internetu, możemy śledzić wszystkie rozgrywki bez względu na to, gdzie się właśnie znajdujemy. Strony, z którymi kibice, nie tylko piłki nożnej, ale i wielu innych dyscyplin, powinni być na bieżąco, oferują nie tylko relacje bezpośrednie, ale także skróty meczów, tabele rozgrywek, informacje o wynikach meczów, a także ciekawostki dotyczące piłkarzy i wiele aktualności sportowych.