drony

Rozbudowana oferta w zakresie modeli dronów często sprawia, że osoby chcące rozpocząć przygodę ze sztuką pilotażu mają niemały problem z wybraniem odpowiedniego sprzętu. Aby pomoc im podjąć decyzję, przygotowaliśmy artykuł poświęcony dronom, które warto kupić w nadchodzącym roku. Wśród propozycji znalazły się zarówno modele rekreacyjne, jak i bardziej zaawansowane wersje dronów.

UGO Mistral 3.0 – świetny dron do 500 zł

Pierwszą z propozycji jest model przeznaczony do rekreacyjnego latania. UGO Mistral 3.0 może być strzałem w dziesiątkę w przypadku osób chcących rozpocząć przygodę z podniebnymi akrobacjami. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz niskiej wadze będzie to również dobry dron dla dziecka. Łatwość sterowania pozwala uniknąć zjawiska uciekania dronu, tym samym pozwalając zachować doskonałą kontrolę. Choć niepozorne, urządzenie pozwala również uchwycić najciekawsze momenty lotu. Wbudowana kamera HD umożliwia wykonywanie zdjęć oraz filmów z możliwością podglądu obrazu w czasie rzeczywistym. Ten dron z kamerą jest w stanie wznieść się na wysokość do 100 metrów, a dzięki funkcji  „Powrót do domu” początkujący operatorzy nie muszą martwić się o jego zaginięcie.

DJI Mavic 3 – dla tych, którzy stawiają na filmowanie dronem

Dużą popularnością cieszy się ostatnimi czasy filmowanie dronem. Zachwycające ujęcia znane z topowych produkcji filmowych, teraz możemy wykonać samodzielnie. Dron DJI Mavic 3  to urządzenie jednego z najpopularniejszych producentów dronów. Model ten skierowany jest do tej części osób, które stawiają na profesjonalizm wykonywanych zdjęć i filmów. Kolejna generacja dronów Mavic oferuje szereg usprawnień względem poprzedniej odsłony. Jedną z nowości jest kamera charakteryzująca się lepszą wydajnością obrazowania. Oprócz tego oferuje ona 28-krotny zoom hybrydowy oraz rozdzielczość nagrywanego obrazu 5.1K. Flagowiec chińskiego producenta to rozwiązanie długo wyczekiwane przez twórców związanych z fotografią. Ze względu na parametry tego modelu, do jego obsługi wymagane są odpowiednie kursy i szkolenia. O tym, gdzie można je wykonać, piszemy w dalszej części artykułu.

DJI Mini SE – kompaktowy dron, który zabierzesz w każdą podróż

Choć DJI Mavic 3 na nowo definiuje drony z kamerą, to nie każdy z nas potrzebuje aż tak wydajnego sprzętu. Chcąc wejść w posiadanie funkcjonalnego dronu, a przy okazji zaoszczędzić, warto zainteresować się rozwiązaniem w postaci modelu DJI Mini SE. Ten kompaktowy dron oparty o konstrukcję DJI Mini 2, to propozycja skierowana przede wszystkim dla osób podróżujących. Niewielka waga i rozmiary pozwalają zabrać urządzenie ze sobą na wakacje czy wycieczkę i uwiecznić warte zapamiętania chwile w spektakularny sposób.  Ze względu na swoją odporność na wiatr i konstrukcję zapewniającą stabilność lotu, będzie to także świetny wybór dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w sztuce pilotażu.

Podnieś swoje umiejętności pilotażu. Dlaczego warto przejść kursy i szkolenia z latania dronem?

Do wykonywania lotów niektórymi dornami, chociażby wspomnianym w tym artykule modelem DJI Mavic 3, wymagane jest ukończenie odpowiednich kursów lub szkoleń. Również w przypadku modeli, do których pilotowania nie są one potrzebne, warto zdecydować się na taki kurs. Dlaczego? Pomoże nam to zachować bezpieczeństwo naszego sprzętu oraz osób trzecich w trakcie wykonywania lotów.  Za pośrednictwem snh-drones można rozwinąć ważne umiejętności pilotażu, oraz zapewnić sobie lepsze doświadczenia z nich płynące. Brand SNH Drones współtworzy wybitne kursy we Wrocławiu, które mogą umożliwić operatorom dronów rozwinięcie skrzydeł i staniecie za sterami profesjonalnych modeli.