biustonosze

W naszym sklepie klienci znajdą nie tylko bieliznę nocną i akcesoria dla mam, ale też biustonosze do karmienia. Karmienie piersią w życiu dziecka jest bardzo ważnym etapem jego rozwoju, a specjalistyczne biustonosze pozwalają na komfortowe i bezpieczne karmienie.

Biustonosz do karmienia

Wiele kobiet nie decyduję się na karmienie piersią. Głównym powodem jest strach przed utratą urody i kształtu piersi. To dla tych kobiet zaprojektowano biustonosze do karmienia, które maksymalnie zachowują kobiecą urodę piersi, a także będą wygodne nie tylko dla matki, ale też dla dziecka. W naszym sklepie internetowym możesz łatwo wybrać dowolny model biustonosza, który będzie dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb, a doświadczeni konsultanci pomogą ci odpowiedzieć na wiele pytań, na przykład, jak wybrać stanik dla matki karmiącej, według jakich kryteriów możesz określić jego jakość, jak wybrać odpowiedni rozmiar i model biustonosza?

Zalety biustonosza do karmienia

Biustonosz dla karmiących matek ma wiele zalet, z których każda zasługuje na szczegółowe wyjaśnienie. Przez krótki czas po urodzeniu, piersi kobiety w ciąży mogą zmieniać się o jeden lub dwa rozmiary, co jest dużym obciążeniem nie tylko dla skóry, ale także dla mięśni podtrzymujących pierś. Duży rozmiar piersi wpływa również na kręgosłup, powodując zmęczenie pleców i ból w nim. Biustonosz przeznaczony do dużych piersi ma grube ramiączka o szerokim ułożeniu, dzięki czemu równomiernie rozkłada obciążenie ramion i pleców kobiety. Biustonosz dla matek karmiących jest wyposażony w specjalne zawory, które umożliwiają karmienie dziecka bez zdejmowania go. Proces karmienia jest bardzo prosty i nie przyciąga uwagi nieznajomych. Taką wygodę docenią te matki, które muszą karmić dziecko na ulicy lub w innym zatłoczonym miejscu. Wycięcia na miseczkach są wystarczająco duże, aby uniknąć wycieku mleka podczas karmienia. Dla wygody użytkowania wszystkie modele biustonoszy są wyposażone w akcesoria w postaci plastikowych zapięć typu Quick-Click, które w razie potrzeby można odpiąć nawet jedną ręką.

Wiemy jako kobiety jak bardzo zmienia się biust w trakcie karmienia. Chcesz się czuć pięknie i zmysłowo , a przy tym komfortowo? Pewność siebie i wdzięk dzięki tej koronkowej propozycji dla Mam szybko powróci. Będziesz zaskoczona, jak wygodnie możesz karmić w biustonoszu typu braletka nie tracąc nic z komfortu i dostępu dla Malucha – i to tylko dzięki lekkiemu odchyleniu koronki. Większy biust? No Problem! Specjalna usztywniająca wkładka laminatowa w misce świetnie podtrzyma i zbierze Twój biust, a jej cielisty kolor da jeszcze większy efekt WOW!

Niezwykle miękki biustonosz dla Mam karmiących o kroju typowej braletki to perfekcyjna propozycja dla kobiet poszukujących wyszukanej i eleganckiej bielizny, która daje jednocześnie możliwość swobodnego karmienia swojej pociechy oraz która świetnie sprawdza się już po okresie laktacji.

Stworzona z myślą o wyjątkowej kobiecości na każdym etapie macierzyństwa!

Koszule do karmienia piersią

Koszulki dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią wykonane z miękkiej wysokogatunkowej dzianiny, pod biustem gumka zapewniająca podtrzymanie powiększającym się piersiom do tego koronkowe wstawki dodają zmysłowości.
Doskonale sprawdzi się podczas karmienia dzięki odpinanym miseczkom.
Komfortowa koszulki polskich producentów Doctor Nap, Alles by Mama, Lupoline.

Zapraszamy do zakupów online
Sklep biustonoszemama.pl