biura na godziny

Nie ma to jak własne, wygodne biuro. Gliwice oferują wiele lokali dla firm, ale tylko nieliczne wyróżnia tak dobra lokalizacja jak w przypadku biurowca Proximus. Budynek znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 14, jednej z głównych ulic Śródmieścia, która ciągnie się od dworca PKP aż do rynku, łącząc ze sobą kluczowe obiekty miasta. Kilka kroków dzieli nas od urzędu miejskiego, poczty głównej i wielu punktów usługowych, w tym banków. Dogodne połączenie ze wspomnianym już dworcem kolejowym, autokarowym, Drogową Trasą Średnicową oraz autostradami A4 i A1 umożliwia łatwy i szybki dojazd z różnych stron Śląska i nie tylko. Jeśli więc szukasz biura lub lokalu handlowego do wynajęcia w korzystnej lokalizacji, to Proximus jawi się jako doskonała propozycja. A dobre położenie to tylko jedna z jego zalet.

Bezpieczeństwo i udogodnienia
Biurowiec Proximus jest objęty całodobową ochroną w postaci monitoringu – możesz zatem spać spokojnie. Na tyłach budynku znajduje się przestronny parking strzeżony, dzięki któremu przyjeżdżasz, wysiadasz i już jesteś w środku. W cenę najmu są wliczone wszelkie opłaty za media (wodę, energię elektryczną, CO, internet, wywóz śmieci i korzystanie z powierzchni wspólnych), a biura posiadają podstawowe, niezbędne umeblowanie, co czyni je gotowymi do natychmiastowego użytkowania. Pomieszczenia zostały racjonalnie zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić najemcom łatwą aranżację lokalu wedle zapotrzebowania i specyfiki Twojej działalności.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak kosztowne jest prowadzenie działalności gospodarczej. Staramy się wyjść właścicielom firm naprzeciw i proponujemy przystępne ceny wynajmu lokali biurowych. Dla najbardziej wymagających najemców przygotowaliśmy specjalną ofertę „pod klucz”, w ramach której przygotowujemy wystrój pomieszczeń zgodnie z życzeniem i projektem klienta. Każdy z lokali jest ponadto wyposażony w szybkie łącza internetowe i komunikacyjne. Wysoki standard użytkowania biur i funkcjonalność budynku sprawiają, że praca w Proximusie jest wygodna i satysfakcjonująca.

Biuro na godziny
Jeśli szukasz praktycznego i ekonomicznego rozwiązania, dopiero zaczynasz swoją działalność gospodarczą lub często pracujesz zdalnie, warto rozważyć wynajem biura na godziny. W ten sposób jesteś w stanie znacznie zaoszczędzić, a przy tym mieć do dyspozycji dogodne miejsce do spotkań biznesowych lub do pracy. Pomieszczenia wynajmowane w ograniczonym przedziale czasowym również posiadają podstawowe wyposażenie (takie jak biurko, krzesło biurowe, regały czy pojemniki na dokumenty). W cenę wynajmu lokalu na godziny wliczona jest także obsługa sekretariatu, przyjmowanie korespondencji i informowanie o przychodzących wiadomościach drogą e-mailową oraz wydruk i ksero do 10 stron.

Świetna lokalizacja, wysoka funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania to główne zalety gliwickiego biurowca Proximus. Zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowej zapraszamy na naszą stronę: www.proximus-biura.pl i kontaktu telefonicznego lub mailowego.