Best Western

Jeśli właśnie wybierasz się na wakacje lub planujesz event biznesowy – dobrze trafiłeś. W Best Western na obsłudze klienta znamy się jak nikt inny, a naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie. Dlatego skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy chcące zorganizować w naszym hotelu konferencję lub spotkanie.

Historia firmy

Best Western to sieć hoteli o wieloletniej tradycji – powstała ona w 1946 roku w Stanach Zjednoczonych, a jej założycielem był Merile Key Guertin, który pośmiertnie otrzymał miejsce w Hospitality Industry’s Hall jako nagrodę za wkład wniesiony do branży hotelarskiej.

Obecnie firma działa jako zrzeszenie hoteli, działających pod wspólną marką. W każdym z nich świadczymy usługi na najwyższym poziomie i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Komfortowe pokoje o wysokim standardzie

W każdym z naszych hoteli można znaleźć przestronne, komfortowo wyposażone pokoje. W większości hoteli w pokojach znajdują się wygodne łóżka, a także urządzenia umożliwiające relaks po całym dniu, takie jak telewizory z płaskim ekranem czy mini-lodówki oraz kuchenki mikrofalowe (dwie ostatnie pozycje nie są standardem w każdym hotelu – przed rezerwacją skontaktuj się z wybranym hotelem w celu ustalenia dokładnego wyposażenia pokoju). Aby nowy dzień był dobry, w Twoim pokoju znajduje się również zestaw do parzenia kawy oraz herbaty. W pokojach znajdują się również biurka, przy których można na przykład rozłożyć laptopa do pracy.

Na terenie hotelu udostępniamy szybki internet, który możesz wykorzystać do pracy lub rozrywki.

Wygodna rezerwacja on-line i program lojalnościowy

Dzięki łatwej w obsłudze wyszukiwarce, z łatwością znajdziesz odpowiadający Ci hotel w dogodnej lokalizacji i z odpowiednim wyposażeniem. System rezerwacji jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu zabukowanie pokoju nie potrwa długo. Zdajemy sobie sprawę, że Twój czas jest cenny i robimy wszystko, abyś mógł dokonać rezerwacji jak najszybciej.

Oferujemy również korzystny program lojalnościowy (Best Western Rewards), który umożliwia skorzystanie z szeregu zniżek oraz ofert promocyjnych. Na naszej stronie internetowej można sprawdzić aktualne oferty promocyjne, pozwalające na dokonanie rezerwacji na preferencyjnych warunkach.

Do zobaczenia!