Borowym Dworze

Hotel przyjazny rodzinie, czyli jaki?

Zorganizowanie wypoczynku z dziećmi to nie lada wyzwanie. Wie o tym każdy rodzic, który wybiera się z pociechami na urlop. Dlatego zawsze warto szukać sprawdzonych miejsc. Czym się kierować, aby wrócić wypoczętym i zadowolonym? Prezentujemy najważniejsze kwestie, na które należy zwracać uwagę, wybierając hotel na wczasy z maluchami i starszakami. Zastosuj się do naszych wskazówek, a wakacje na pewno będą udane!

Komfortowe wyposażenie pokoi hotelowych

Rozpatrując temat hotelu przyjaznego rodzinie, na pierwszym miejscu stawiamy komfortowe wyposażenie. W zależności od tego, w jakim wieku są nasze dzieci, możemy potrzebować innych udogodnień. Najmłodsze pociechy będą potrzebować łóżeczka niemowlęcego, starszy synek lub córeczka mogą spać na dostawce. Jeśli wyjeżdżamy z nastolatkami, warto zarezerwować większy apartament. Doskonałym rozwiązaniem będzie jedna sypialnia dla rodziców i druga – dla nas. Możemy też wcześniej zamówić do obiektu i poprosić o wstawienie do naszego pokoju przewijaka albo wanienki dla maluszka.

Ponadto istotne są udogodnienia w całym obiekcie. Niewątpliwym plusem są specjalne podjazdy dla wózków oraz winda, dzięki której nie trzeba będzie wnosić wózka po schodach. Po całym dniu zwiedzania szczególnie docenimy ten atut!

Animacje i sale zabaw dla maluchów

Szukając hotelu dla dzieci, warto również zwracać uwagę na dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Dzisiaj coraz więcej obiektów gwarantuje ciekawe animacje. Możemy zostawić dzieciaki pod opieką doświadczonych animatorów i spędzić czas we dwoje lub przyglądać się, jak bawią się nasze pociechy.

Dobrze, jeśli w hotelu znajduje się sala zabaw. W deszczowe dni nie będziemy musieli siedzieć z maluchami w pokoju. Takie sale gwarantują wiele godzin wspaniałej zabawy! W pomieszczeniach znajdują się zjeżdżalnie, trampoliny, huśtawki, baseny z piłeczkami, samochodziki i wiele innych atrakcji, dla starszych i młodszych dzieci.

Przyjazne dzieciom menu

Hotel przyjazny dzieciom to też taki, który uwzględnia potrzeby żywieniowe najmłodszych. Niełatwo jest trafić w potrzeby żywieniowe kilkuletnich gości. Z tego względu istotne jest, aby hotelowe restauracje przygotowywały specjalne menu dla dzieci. Maluchy uwielbiają pomidorową, pieczone nuggetsy i frytki. Nie może ich zabraknąć, oczywiście w jak najzdrowszej wersji!

Atrakcyjne pakiety pobytowe

Nie można też zapomnieć o atrakcyjnych pakietach pobytowych. Wypoczynek z całą rodziną wcale nie musi być kosztowny! Wiele hoteli gwarantuje ciekawe promocje na wyjazdy rodzinne. W Borowym Dworze dostępne są pakiety wakacyjne, jak też bardzo interesujące pakiety zimowe. Ten hotel zadbał nie tylko o potrzeby najmłodszych, ale też – rodziców. Dorośli otrzymują nielimitowany dostęp do SPA!

Dodatkowo hotele często wręczają swoim gościom rabaty na okoliczne atrakcje. Warto z nich skorzystać, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie urlop.